Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » “Büdös” ékszerek? Van valami...

“Büdös” ékszerek? Van valami trükk, amivel tehetnék ellene, vagy egy idő után magától elillan a jellegzetes szaguk?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a legtöbb ékszernek enyhe fémes illata van. Nem ez okoz gondot számomra, ez még nem elviselhetetlen.

Viszont a közelmúltban kaptam pár, - minden bizonnyal - nagyon olcsón legyártott ékszert, amik bár szépen, viszonylag igényesen néznek ki, iszonyatosan “büdösek”. Orrfacsaró szaguk van, és mivel jó minőségű ékszerekhez szoktam, eddig ilyet nem tapasztaltam. Olyannyira, hogy még viselni sem mertem őket, olyan szinten elviselhetetlen a szaguk, és miután hozzájuk nyúlok, ez az irdatlan fémes szag még a kezemre is átterjed.

Akinek vannak ezekhez hasonló olcsó ékszerei: ez ellen mit lehet tenni?

Vagy egy idő után magától “kiszellőzik”, és akkor már nem lesz ennyire büdös?



2021. aug. 9. 11:49
 1/2 anonim ***** válasza:
70%
Nemesfémet kell venni,azok szagtalanok. A bizsuk sajnos büdösek,nem tudsz mit kezdeni vele.
2021. aug. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mondjuk lefertőtleníteni.
2021. aug. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!