Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az alábbi 3 parfüm közül...

Az alábbi 3 parfüm közül melyik a legjobb szerintetek?

Figyelt kérdés
YVS Black Opium, Dior Hypnotic Poison, Lancome La Vie Est Belle.

2021. szept. 11. 07:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyéni ízlés kérdése,kinek,hogy reagál a bőre a parfümre.De,ha választani kell,nekem a Black Opium.
2021. szept. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Metionin ***** válasza:
100%
Hypnotic Poison. De kérdés, hogy a használó bőrén hogy jön ki a parfüm, az Opium pl. nekem papírról tök jó illatú, magamon meg savanyú.
2021. szept. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Black Opium
2021. szept. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat!
2021. szept. 13. 11:35
 5/7 anonim ***** válasza:
46%

A Hypnotic Poison az, amivel még nem volt dolgom.

Ha a maradék kettő közül választhatnék, az a La Vie Est Belle lenne. Kicsit fenyős, füstös illata van, egész nap tartós, és szerintem nagyon illik hozzám.

A Black Opiumot is nagyon szeretem, bár ezt csak hűvös időbe szeretem magamra fújni, mert az édességének tényleg súlya van, 😂 így nyáron már fullasztó. Kávés-vaníliás-karamellás süti illata van.

2021. szept. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is a Black Opiumra szavaznék, kávés-vaníliás-virágos illat, nagyon kellemes, a Hypnotic Poison is jó lenne, de nekem valahogy túl ünnepélyes, nem tudom máshogy fogalmazni, nem az a kuckózós illat, amit szeretek. A sima La Vie Est Belle egyáltalán nem tetszik, az elején a ribizli nekem nagyon nem jön be, utána jön egy kellemes sütiillat, de inkább nem várom ki.
2021. szept. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha Lancome, akkor inkább Lancome Hypnose. Imádom, annyira kellemes és tartós illata van. A La vie est belle nekem se jött be annyira.
2021. szept. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!