Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik a legjobb AVON-os...

Melyik a legjobb AVON-os parfüm ezek közül?

Figyelt kérdés

Tartósság és illat szempontjából, illetve melyikből mennyi kell hogy megérződjön az illata?


Avon Cherish

Perceive

Ultra Sexy Pink

Avon Luck

Avon Femme

Far Away

Little Red Dress

Rare Amethyst

Parisian Chic


2016. jún. 5. 16:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a Far Away a kedvencem évek óta, két fújás a nyakamhoz, egy a karomra, és jól érezhető, utána még pl. a sálam is megtartja ezt a parfüm illatot. De van olyan ismerősöm, aki nem bírta magán elviselni az illatát, mindenkin más az illata.
2016. jún. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezek közül csak háromról tudok nyilatkozni a Luck és az Ultra Sexy Pink nekem tetszett, bár nem a kedvenceim.

A Far Awayt sokáig szerettem mert olcsó és jó, de aztán meguntam, hogy minden második nőn ezt érezni, akárhol is járok. Amikor épp a váltáson gondolkodtam, akkor pedig viszketni kezdtem és piros kiütéseim lettek tőle. Szóval soha többet...

2016. jún. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
amiket ismerek, azokat leírom tartóssági sorrendben. Hangsúlyozom, hogy nem vagyunk egyformák, ez csak a saját véleményem. far awway, perceive, abból is a kék, luck, little black dress. A többiről nem tudok nyilatkozni.
2021. máj. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!