Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik smink javít a legjobban...

Melyik smink javít a legjobban az arc szépségén?

Figyelt kérdés

A szemceruza?

A szempillaspirál?

Az alapozó?

A szájfény?


Én természetes szépséget szeretem,ezért is szeretnék természetesnek ható sminket készíteni.Alapozó sokat javít,ezt már szrevettem,de nem túl jó egy ilyen fiatal bőrnek,aminek semmi hibája nincs.

Én úgy gondoltam,hogy szempillaspirál,fekete szemhéjpúder.

Ez így jó lesz?mondjatok szépítő sminkeket,ami jó!


2010. aug. 31. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:
attól függ mi az ami "hiányosság" az arcodon. Ha pici a szemed, spirál és tus. ha a szád nem hangsulyos: szájfény. + lehet a színekkel játszani (piros "karcsusitja" az arcod, közelebb hozzá egymáshoz a két szemet, a kék meg inkább széttolja...stb) szval előbb nézd meg hoyg min kéne változtatni:)
2010. aug. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
spirál, ha jót használsz és jól, akkor rengeteget tud "javítani", nagyon kiemeli a szemeket, plusz szemcerka; szájfény szerintem annyira nem létszükség, a fekete szemhéjpúder meg inkább csak alkalmakra, 7köznapokra én nem használnám, pláne nem suliban, úgyis elmosódik, kopik, mondjuk a szemcerka is, a spirál viszont kevésbé, amúgy a legtöbbet egy jól kiválasztott, arcszínhez passzoló, nem maszk hatású alapozó változtat, persze hibátlan bőrre felesleges, viszont, ha kell akkor jót kell választani ;)
2010. aug. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az a durva,hogy nekem a szemeim is óriásúak,és az ajkaim is teltek :DD


Szerintem akkor ma veszek szemceruzát.

zerintetek feketét vagy barnát vegyek? vagy milyen színűt?

2010. aug. 31. 15:08
 4/5 anonim ***** válasza:
hát ilyesmi nekem is, én azt tanácsolom hogy akkor tus és spirál. tus helyett használhatsz cerkát, az nem olyan szép, de könnyebb vele bánni. Ha kiemeled a szemed, akkor a szádra ne fektess akkora hangsúlyt. egy kis szájfény jöhet, de más nem kell. alapozot ne használj ha szép a bőröd. én fekete tust használok, bronz színű szemhélypudert általában, és sok spirált.
2010. aug. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyon köszi a válaszodat!!
2010. aug. 31. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!