Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szeretnék a legjobban ráhangol...

Szeretnék a legjobban ráhangolódni majd a szilveszteri bulira. Mivel, és hogyan kezdhetném majd aznap délután? (hajmosás, smink, ruci meg ilyenekre gondolok. )

Figyelt kérdés
(2hónapja vagyok túl egy másfél éves kapcsolaton, és megszeretném mutatni a volt barátomnak,hogy bánhatja, hogy ott hagyott.)
2009. dec. 25. 14:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan ezekkel, csak más sorrendben. Hajmosás, ruha és utána a smink, hogy ne kend össze a ruhát öltözködés közben a sminkel.

A pasi témában csak azt tudom tanácsolni, hogy ne úgy állj majd hozzá, hogy meg akarod mutatni neki, legalábbis ne látszódjon rajtad, ne legyél közönséges. Csinálj így mintha nem is foglalkoznál vele, de tegyél róla, hogy észrevegyen. Ehhez elég annyi is ha párszor ellibbensz előtte kellemes illatfelhőt hagyva magad után, stb találd föl magad :)

Sok sikert és jó bulizást!

2009. dec. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hajmosás, hajpakolás, arcpakolás, szőrtelenítés, hidratálás, körömlakkozás, esetleg egy kellemes habfürdő valami jó zenével.
2009. dec. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ügyi legyél!Én is erre készülök;):D
2009. dec. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!