Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan tudnám beindítani a...

Hogyan tudnám beindítani a karrierem?

Figyelt kérdés

Sminkesként szeretnék elkezdeni dolgozni, sajnos nem sok embert ismerek Budapesten. Az instagramomat már elkezdtem csinálni.

Egyéb javaslatok?



2021. szept. 26. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Hirdesd magad különféle oldalakon, tedd fel magad marketplacere, különböző facebook csoportokba, kérj meg ismerősöket, barátokat hogy osszák meg az oldalad, tegyék ki sztoriba.
2021. szept. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi!:)
2021. szept. 26. 20:36
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Fábián Éva insta oldalán vannak nagyon jó videók! Nem a privát oldalán, hanem a smink iskolás oldalán. Van egy kimondottan kezdő sminkesek indulása videó. Nagyon jó szerintem, érdemes megnézni!

Én nem sminkes vagyok, más területen dolgozom, de még én is tudtam hasznosítani belőle pár dolgot.

2021. szept. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!