Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit tegyek azért, hogy ne...

Mit tegyek azért, hogy ne csíkozódjon be a szemhéjam, mikor szemhéjfestéket, vagy púdert használok?

Figyelt kérdés
2010. szept. 1. 10:49
 1/9 anonim ***** válasza:
A válasz engem is nagyon érdekelne!!!
2010. szept. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Milyen szemhéjfestéket használsz?
2010. szept. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nem válaszolsz nem tudok segíteni...
2010. szept. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A profi sminkeknél lealapozzák a szemhéjat is. Létezik szemhéjra alapozó is külön. Ezek megakadályozzák a maszatolódást.
2010. szept. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Alapozd le előtte, és használj krémesebb, sűrűbb textúrájú festékeket. Ha még így se érzed biztonságban, utána fixáld egy kis porpúderrel.
2010. szept. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Alapozd le előtte báziskrémmel-ha meg nincs rá pénzed, akkor alapozóval vagy korrektorral. Ja, és igen, használja krémesebb, selymesebb állagú festékeket.
2010. szept. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Régebben hintőporos módszert tanácsoltak, de csíkos lett. Próbáltam korrektorral, púderrel, krémes alapozóval, de fél nap után minddel csíkos lett. A szemfestékeim többsége Avonos, Oriflame-es, Miss Sporty, vagy Rimmel.
2010. szept. 1. 14:16
 8/9 anonim ***** válasza:
Az Artdeco-nak van szemhéjpúderalapozója, pici tégely, kb 2000 ft, olyan 5-6 hónapra tuti elég, ha minden nap használod, akkor is. Ha a szemhéjpúder alá teszed, tuti nincs csík. Douglasban lehet kapni. Sima alapozó nem jó, attól csíkozódik, ha más púdert-hintőport teszel, akkor nem fog fogni/tapadni a szemfesték. Ez tuti. És ha ezt használod, tökmindegy, hogy Avonos vagy profi sminket használsz, szépen a helyén marad:) (divatsminkesként végeztem;)
2010. szept. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ilyen alapozó vajon az alsó szemhéj kihúzásánál is hasznos? Nekem nagyon jól áll, ha alul ki van húzva szemem, de inkább hanyagolom, mert kicsit szarkalábas a szemem alatt és ettől még könnyebben elmosódik...

Ha már itt van egy sminkes, és van ideje válaszolni, esetleg meg tudja mondani, ha simám szemceruzával alsó szemhéj kihúzásakor hogyan lehet megakadályozni, hogy a szempillákra is kerüljön ceruza-por? Mert nekem mindig kerül az alsó szempilláimra is, és összemaszatolja kicsit az arcom. (Pedig nem olyan hosszúak a szempilláim.)

Kérdező, bocsi az OFFért, csak nem akartam emiatt külön kérdést kiírni.

2010. szept. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!