Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Létezik olyan alapozó /...

Létezik olyan alapozó / korrektor ami nem fényesedik át 2-3 óra után?

Figyelt kérdés

Hihetetlen sok alapozón vagyok túl, és mindegyik egytől egyig brutálisan átfényesedik egy idő után, konkrétan olyan mintha zsírban úszna a fejem. Természetesen használok primert, és púdert is utána, de semmit sem ér. Még az állítólagos " csoda " L'Oreal Paris Infallible Up To 24Hr Fresh "MATT" púder alapozó, amitől végképp azt várnám, hogy ne ázzon tőle az arcom, az is átázott..

Egyáltalán nem zsíros típus a bőröm, inkább vízhiányos, normál.


Miután már az alapozókról egy ideje lemondtam, csak korrektort használtam a szemem alá, hogy legalább a karikáim ne látszódjanak, de az is extrém módon átfényesedik.. ugyan eddig csak 3 fajtát próbáltam, de mindegyik így reagált.



#korrektor #fényesedés
2021. okt. 2. 18:30
 1/10 anonim ***** válasza:
48%

Nekem soha nem volt ez a bajom, pedig alapból zsíros (és vízhiányos) a bőröm. De még nem találkoztam olyan alapozóval, ami fényesedett volna. Mondjuk nem tudom, és a light/medium fedést szeretem a legjobban.


Esetleg BB krém?

2021. okt. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ugyanígy light medium fedést szeretem, abból is nagyon keveset használok ; kb egyetlen csepp az egész arcomra , mégis tocsog tőle a fejem 2 órán belül :(
2021. okt. 2. 19:29
 3/10 A kérdező kommentje:
BB krémet még nem próbáltam , sajnos gyanítom, hogy ugyanígy reagálna a bőröm , de azért majd utána fogok nézni mit érdemes belőle kipróbálni.
2021. okt. 2. 19:30
 4/10 anonim ***** válasza:
Esetleg az Ordinary-nek van niacinamide szérumja. Az valamennyire visszafogja az olajosságot.
2021. okt. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

G&G 101 B-bombot használok minden este ami elvileg elég magas niacinamide tartalmú. :(

Alapozó nélkül egyáltalán nem fénylik a bőröm ! Amikor csak korrektort viszek a szemem alá, semmi mást , konkrétan csak ott tocsog ahol bekentem sehol máshol ..

2021. okt. 2. 20:48
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
Lancome Teint Miracle alapozó + Laura Mercier púder kombó vált be nekem a legjobban.
2021. okt. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
34%
korrektor Catrice Camouflage
2021. okt. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
Az essence stay all day korrektor nekem működik, nem fényesedik ki, pedig zsírosodásra hajlamos bőröm van
2021. okt. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
49%

Az egészséges bőr pár óra után átfényesedik, pláne ha melette zsíros a bőrtipusod akkor nincs is min csodálkozni. Ha egy bőr nem fényesedik át pár óra után az egészségtelen, az egészséges bőrnek természetes fénye van sosem matt 100% max ha púdert túl tolod.

Normális a bőr textúra is, és ez is.

2021. okt. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Catrice HD Liquid alapozó, ez már magában eléggé matt végeredményt ad, de ha nagyon zsíros a bőröd és napközben könnyen kifényesedik, akkor kis mattító kompakt púderrel fixálhatod.
2021. dec. 16. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!