Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen férfi karórát vegyek?

Milyen férfi karórát vegyek?

Figyelt kérdés
Az olcsó szegmensben milyen márkát éri meg venni? Ezek közül tetszett több modell is; Q&Q, Citizen, Daniel Klein

2021. okt. 4. 19:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az olcsó kategória vezetőjét meg sem említed: Casio.
2021. okt. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Casio

Orient

Seiko 5

2021. okt. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hulladékok: Daniel Klein, Daniel Wellington. MVMT, Michael Kors


Jó választás: Q&Q, Citizen, Casio, Lorus, Seiko, Timex, Orient

2021. okt. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
E három közül en Citizent javasolnám, ha valami különlegesebbet akarsz. Ha csak mutassa az időt betonfúrás közben, akkor Q&Q, vagy vmi 20-ezres casio baby g-shock-szerűség (pl Pathfinder). Ha másoknak akarsz tetszelegni és fontos számodra a fast fashion, miközben a minőség nem izgat, akkor lehet a 3-as válaszban említett hulladékok közül is választani (vagy ugyanazt aliexpressen márkajelzés nélkül kb 3-10 dollárért is megkapod).
2021. okt. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos tanácsokat, örömmel fogadok még, ha valaki tud hozzátenni, vagy a fentieket megerősíteni.


Casio-kat néztem, de ami nekem kinézetre tetszik, az már jóval drágább, mint a fent felsoroltak, de ránézek azért még.

2021. okt. 4. 20:24
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha írtál volna esetleg egy összeget amit rá tudsz szánni, meg linkelni pár órát ami ártól függetlenül tetszik talán konkrétabb javaslatokat is tudtunk volna adni.
2021. okt. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A lehető legkevesebbet szeretném rászánni, mivel jelenleg nem hordok órát, és csak alkalmi jelleggel hordanám, a Q&Q-nak pedig már 7 ezerért van olyan órája, ami képek alapján nekem teljesen megfelelne (üzletet még nem láttam, ahol meg lehetne nézni, csak webáruházat).


Kinézetre fém szíjasat szeretnék, minél egyszerűbb dizájnnal, 40mm átmérővel, vagy alatta. Itt a Q&Q 7 ezrese:


[link]


Nagyon sok hasonló órájuk van, inkább a számozás nélküli rovátkált számlap tetszene, de azt leszámítva ez is abszolút bejön.

2021. okt. 4. 22:54
 8/8 anonim ***** válasza:
2021. okt. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!