Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen férfi karórát vegyek?...

Milyen férfi karórát vegyek? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Divatos, komoly férfi karórát szeretnék, de nem tudom milyet kellene. Kizárólag lánc szíjjal. Automata, quartz az mindegy. Nem igazán vagyok jártas a mai divatos óra márkákban. Kérném hozzáértők tanácsait. Keret rá maximum 300ezer. Linkelhetnétek konkrét típusokat én majd utánajárok az országba hol kapható.

Köszönöm előre is.


2015. febr. 10. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Ezekből külösnösen ajánlom az alábbiaklat, bár nem ismerem az ízlésedet és az elképzelést.


T039.417.21.057.00

T077.417.11.031.00

T018.617.11.061.00

2015. febr. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Évekig éltem óraforgalmazásból,így bátran állíthatom,hogy az általad felállított keretből a legjobb,legigényesebb,legmárkásabb választás a LONGINES márka: [link] Régi,legendás,svájci cég.Kiválló ár/érték arány!!! Nem tucat divatóra.Bátran megjelenhetsz vele igényesebb helyeken is.


A Tissot is remek,bár lényegesen kommerszebb,hétköznapibb termék. [link]


Én a Longinest javaslom!

2015. febr. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves második válaszoló!


Tökéletes :)

Meg is van a kiszemelt. Szerinted melyik a jobb?


[link]


[link]

2015. febr. 12. 18:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a fekete lünettás.
2015. febr. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bááárrr,ha a technikai vonal is izgat ennek automata szerkezete van,és teljes értékű búvár modell,ha esetleg.... [link]
2015. febr. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!