Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen árak vannak a Michael...

Milyen árak vannak a Michael Kors üzletben a Mom Parkban?

Figyelt kérdés

Elsősorban táskákra gondolok.

Még nem volt alkalmam benézni oda pedig közel van csak úgy érdekelnének.



2021. okt. 5. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs akció akkor mindegy hol veszed mindenhol ugyan annyi mivel szabvány árak vannak egy márkán belül.
2021. okt. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi, egyes válaszoló.:)

Akkor úgy kérdezem, hogy márkán belül milyen árak vannak? Mert nem igazán ismerem annyira de tetszik nagyon és ha valamikor mennék venni onnan valamit akkor úgy felkészülten szeretnék "nézelődni" :D.

2021. okt. 5. 21:05
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem nézed meg a weboldalon? Mivel nem tudom pontosan mit keresel ezért nem tudok mondani konkrétat mert nagy skálán mozog (függ attól milyen mekkora stb.)
2021. okt. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3.Köszi, igen ez hirtelen eszembe se jutott :)

Most nézegetem így jobban látom a dolgokat. Akkor az üzletekben is ennyi az ára.

2021. okt. 5. 21:17
 5/7 anonim ***** válasza:
50-100.000 körül alakulnak ha van akció akkor olcsobb de mit szeretnél.
2021. okt. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Jó magasak baba
2021. okt. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6.ne babázz, nem ismerlek..sejtem hogy magasak :D

5.Főleg táskákat, hátizsákot ilyen közepes méretűt ami nem óriási de mégsem túl kicsi.

2021. okt. 6. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!