Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha 16 db parfümöm van, az...

Ha 16 db parfümöm van, az nagyon sok egyszerre?

Figyelt kérdés

Hosszú évekig egyáltalán nem volt parfümöm, de fiatal felnőttként egyre több olyan illattal találom szemben magam, ami illik hozzám és tetszik, hogy kicsit elkapott a hév. Rengeteg kis mintám is van, de azokat nem számolom ide. Mindet az elmúlt egy év alatt szereztem be, és napi rendszerességgel használom őket.

Nem gagyi, filléres illatokról beszélek, van a kollekciómban niche, luxusmárkás, illetve jobb minőségű celebparfüm is (Ariana Grande, Britney Spears). Ebből egy kétszer van meg, egy kisebb és egy nagy verzióban.

Mindnek 3 év a szavatossága elméletileg, kivéve a 3 Victoria’s Secret testpermetnek, ami egy év.

Nem a halmozás a célom, hanem az, hogy szavatosság végéig el tudjam használni őket, amire jó sok időm van még.

Szerintetek ez még tűrhető mennyiség, vagy túl sok?



2021. okt. 7. 14:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nekem olyan 8-10 parfümöm van, a legtöbb az Azonos, 1 Oriflémes és 1 kínai van.

Az Avonosok közül van olyan, ami már 6 éves, de semmi baja nincs, én ugyanúgy elhasználom.

Nyugi, egy ideig nem kell aggódnod, hogy elfogy a parfümöd. Kidobni meg ne dobj ki egyet se, esetleg ha van olyan illat, amit nem használsz sűrűn mert nem annyira tetszik, akkor ajándékozd el olyannak, aki örülne neki.

Én a fiatalabb unokahúgomnak már adtam parfümöt, örült neki. Meg tervezek is adni neki, mert nem használom az összeset.

2021. okt. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem 3 bőven elég. Jó, ha lehet alkalomhoz illőt választani, de párolognak.
2021. nov. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!