Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik hosszabbító szempillasp...

Melyik hosszabbító szempillaspirált ajánlanátok? Most a Max Factor False Lash Effect-tel szemezgetek, az szépen hosszabbít? Ha az nem, akkor melyik, megfizethető árkategóriában? (A Maybelline Colossalt ne tanácsoljátok légyszi, mert nem jött be. )

Figyelt kérdés
2010. szept. 1. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:

nekem nem jött be a false lash effect annyira, csomós és lehúzza vhogy a szempilláimat, önmagában nem szoktam használni, hanem egy másikkal megcsinálom és azzal áthúzom.

nekem amik eddig talán a kedvenceim a maybelline XXL volume+length és a loreal telescpoic meg a maybelline colossal

2010. szept. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha már megfizethető kategóriáról beszélünk, miért nem használsz professzionálisat, akár netről is rendelhetsz.

A Douglasban van az ART Deco nevű márka, német és az All in ONe Mascarája állítom a legjobb, amit valaha gyártottak. Nagyon különleges , meghatározhatatlna keféje van. Az ára lassan ugyanannyi, mint ezeknek a vackoknak.Én használtam már Diort, Chanelt is, de az Art Deco a csúcs.Van még Beyu márka is, az is jó.

2010. szept. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem eddig a Maybelline Define a lash (zöld tubusos) jött be. Sokat kipróbáltam, de magasan ez a legjobb, imádom:)

Meg még a Loreal lash architect is nagyon jó.

2010. szept. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!