Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Érdemes megcsináltatni az...

Érdemes megcsináltatni az alsó és felső szemhéjtetoválásról?

Figyelt kérdés
Szombaton megyek megcsináltatni,remélem szép lesz.
2008. dec. 12. 05:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon fáj, arra készülj fel:)) Én majd' bepisiltem, mire kész lett! Sőt, egy hónap múlva át kellett húzni mégegyszer.

De igen, nagyon szép, érdemes megcsináltatni. Már most vegyél egy Bepanthen krémet, mert ezzel lehet kenegetni, és akkor hamarabb gyógyul a seb.

Minden jót! :))

2008. dec. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én mint sminkes/kozmetikus azt javaslom, hogy verd ki a fejedből. A legtöbb helyen az ilyen tetoválásokat nagyon rondán csinálják és szörnyen néz ki vele az ember.

ha mégis mész olyanhoz menj aki p. Csábi Bettinának is csinálja ( az a boxoló csaj) mert az övén nem látszik annyira a mű hatás.

Hidd el, láttam már sok elrontott szem-,ajaktetoválást :s

2008. dec. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!