Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan tudnám szép vékonyan...

Hogyan tudnám szép vékonyan tussal kihúzni a felső szempilláim tövét?

Figyelt kérdés

Olyan sokszor próbálom, de nem sikerül úgy, ahogy szeretném és ez elszomorít.

Ilyen a szemhéjtusom:

[link]



Hogyan tudnám szépen vékonyan kihúzni a felső szempilláim tövét? Sajnos nem is teljesen egyenletes, de ami jobban zavar, hogy nem olyan vékony, mint szeretném.

Ez pl. annyira tetszik nekem, de hogyan tudnék ilyet csinálni magamnak? (mondjuk én csak a szempilláim végéig akarom kihúzni, tovább nem)

[link]


16/L



2011. okt. 29. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Miss Sporty ecsetes tus jött be. Sokat kell gyakorolni, de az ecsetessel szebb vonalat lehet húzni, mint filcessel. [link]
2011. okt. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! ;)

És le tudnád írni, hogy te hogyan szoktad használni a tust. Milyen technikát alkalmazol?

2011. okt. 29. 20:46
 3/5 anonim ***** válasza:

én is ezt a miss sporty tust használom, amit az előző linkelt be

én elég könnyen dolgozok vele :D

a szemem külső sarkát kifelé húzom ( olyan kínai leszek töle) és a másik kezembe van a tus, kihúzom vele elöször a pillák tövénél...elsö húzásra csúnya, a második húzásra szép, és olyan vastagságúra csinálom amilyenre akarom

úgy szoktam, hogy folyamatosan vastagszik a vonal kifelé menet :D

2011. dec. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Amíg nem megy olyan könnyen, hogy tussal dolgozz addig támaszd ki a könyöködet valahova! (Hogy stabil legyen a kezed, ne remegjen stb..) Kevés festékkel próbálkozz! Vagy, ha nagyon nem megy, akkor húzd ki úgy ahogy sikerül, nedvesíts meg egy fültisztító pálcát és töröld le a felesleget... ha beletörölsz nyugodtan rámehetsz még 1x tussal, nem fog látszani. [link] -ezt a tust tudom ajánlani! Jó az állaga, jó az ecsete.. : ) Könnyű vele dolgozni! Minden jót a továbbbiakban ! : ) 16 / L
2012. jan. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Előző vagyok!

Vagy próbáld meg azt, hogy kihegyezel rendesen 1 fekete szemceruzát, és azzal húzod ki a szemed.. ( Könnyebben fog menni, szerintem ) És utána ha gondolod húzd át tussal. !

2012. jan. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!