Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hány fújás kell egy parfümből...

Hány fújás kell egy parfümből és azt hová érdemes?

Figyelt kérdés
Vásároltam egy viszonylag drágább parfümöt, mivel megtetszett az illata, kegyetlen intenzív, lemoshatatlan, minőségi cucc, ebből ha esetleg csak egyet fújok, akkor azt hová fújjam? Elég lehet az egy fújás? EDP

2021. okt. 24. 16:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Én úgy szoktam, hogy egyet az egyik csuklómra, és amíg nedves, addig azt odaérintem a másik csuklómhoz majd a nyakamhoz (vigyázz, hogy óvatosan, ne dörzsöld mert az elvileg nem tesz jót az illatnak)
2021. okt. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Én mindkét csuklómra fújok, a könyökömre, illetve a felsőtestemen lévő ruhámra is néhányat.
2021. okt. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
Ruhadra ne fujj, pazarlas, sokkal rovidebb ideig fog erzodni, mintha a borodre fujnad. Olyan helyekre kell, amelyek melegek, csuklok, konyokhajlatok, nyak az utoernel, terdhajlat.
2021. okt. 25. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
Jól mondja az előző, plusz még a fül mögé [link]
2021. okt. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én a dekoltázsomra szoktam fújni.
2021. okt. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

parmümöt bőrre nem érdemes fújnj mivel durván irritálhatja a bőrt.

Én ruhára fújom, fül mögé meg eleve akkor húlyeség ki szagolja a füled?xD

2021. okt. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
A meleg helyekről folyamatosan párolog az illata, tovább és erősebben érződik, mint a ruhán, nem kell fület szagolgatni hozzá. Csak akkor irritál, ha allergiás vagy valamelyik összetevőjére (velem ilyen még sose fordult elő), de előtte lehet tesztelni, pl. kicsit rákensz az alkarodra, és megnézed, hogy okoz-e valamilyen problémát. A ruhában nyomot hagyhat, kevésbé lesz intenzív és gyorsabban elmegy az illata. Egyedül a hamis parfümöt érdemesebb ruhára fújni, mert ki tudja, milyen mérgező anyag van benne, de azt meg nem szabad venni amúgy se.
2021. okt. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
7-es egy középrétegbeli aki éppenhogy megél a fizujábol majd vesz 50 ezres eredeti ármáni parfümöt 🤣
2021. okt. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
77%
8-as meg egy rosszindulatú, senkiházi, primitív, infantilis, önértékelésizavaros, beképzelt majom. (Nem 7-es vagyok.)
2021. okt. 28. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
82%
Hetes leírt egy tök jó tanácsot és kiemelte, hogy ilyeneknél mennyire oda kell figyelni, különben az egészséged bánhatja. De nyolcas, te nyugodtan fújd magadra a patkánypisivel hígított hamisítványt
2021. okt. 28. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!