Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Írnátok a pink pandának ilyen...

Írnátok a pink pandának ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Rendeltem 23.000-ért, volt ez a 18.050- ajándékcsomag hozzá, ami egy rakás *** volt... semmi használható nincs benne, és ami zavar, beletettek egy arcmaszk mintát ami 990-lenne... de már hetek óta le van akciózva 297-re, összeadtam az összes ajándék” termék árát, de mivel akciós dolgot kaptam ajándékba, nem értem miért számolták fel teljes árban, ugyanis jóval a rendelésem előtti hetek óta akciós, és így az ajándékcsomag értéke nem éri el a 18.050- értékhatárt amit ígértek hozzá.. Hanem csak 17.357-forintot tesz ki. Járt már más is így? Ha írok az oldalnak, kipótolnák a maradék összeget? Rettenetesen nagyot csalódtam, először rendeltem tőlük.

2021. nov. 30. 13:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is rendeltem anno (bár olcsóbban), és nekem a mistery bag szintén jóval olcsóbb termékeket tartalmazott, szerintem még a 6ezres összeget sem érte el. De ami inkább rossz volt, hogy nagyon kopottas dobozú és réginek tűnő termékek voltak benne. Rákerestem én is, hogy másnak volt-e ilyen tapasztalata, nem találtam semmit. Szerintem ez náluk ilyen reklámfogás csak és nem tudom (nem hiszem), belefér a vásárlói megtévesztésbe...egy próbát megér, hátha.
2021. nov. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg a krémmánia fórumon is rákérdezhetsz/kereshetsz, ott vannak rendelős topikok.
2021. nov. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Nem írnék nert úgy sem fognak semmit tenni érte hanem válaszolnak egy sablon szöveggel.
2021. nov. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem, hogy bosszant, de igazából nem értem, mit vársz tőlük... Az a csomag ajándék volt, te egy fillért nem fizettél érte, illetve ilyen esetben a termékeknek nem az jelenlegi, akciós áruk számít, hanem az ÉRTÉKÜK, vagyis az eredeti ár. Ha szeretnél, írj, de tényleg nem értem, miért tennéd, ha egyszer nem az általad rendelt termékekre van panasz, hanem az ajándékcsomagra. Semmiféle kompenzációt nem fogsz kapni, ha erre gondoltál.
2021. nov. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen csomagok mindig a raktárban bentragadt áru kiszórásáról szólnak. Nem a vevőnek jó, hanem a cégnek, mert nem rohad rá a sok eladhatatlan termék. Felesleges reklamálni, hiszen ingyen kaptad
2021. nov. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írták is, az olyan csomagok mindig arra vannak, hogy kiszórják a rajtuk ragadt felesleget. Nincs érteleme írni nekik, legközelebb nem kell bedőlni ilyen átlátszó marketing dumáknak.
2021. dec. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!