Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mitol lehet, hogy a letezo...

Mitol lehet, hogy a letezo osszes szempillaspiral pereg a szempillaimrol, amit eddig probaltam?

Figyelt kérdés
Eddig barmelyik marka barmelyik termeket probaltam, mindegyik lepergett a szemhejamrol. Mas is kuzd ezzel a problemaval? Mit tehetnek, hogy vegre kibirjon nehany orat a szememen egy termek?
2021. dec. 2. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Egyrészt ne olcsó, rossz minőségű terméket vegyél.

Másrészt mivel tisztítod, ápolod az arcod? Nem maradhat a pilláidon valami olyan kozmetikum maradéka (pl olajos lemosó), amin nem tud rendesen tapadni a festék?

2021. dec. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Eddig minden arkategorias erre a sorsra jutott es ennyi kudarc utan megmondom oszinten nem szivesen kiserleteznek luxus markak termekeikkel, hogy utana egy hasznalat utan a kukaban landoljon a spiral.:\ A Clinique High Impact Mascaraja is total befuccsolt sajnos.


Hu, latod a tisztitasra nem gondoltam. Olajos lemosot nem hasznalok, mert kipattog tole az arcom, viszont reggelente a langyos vizes oblites utan rogton hidratalok, szoval megeshet, hogy az esti rutinom utan marad valami a pillaimon. Vagy pedig a reggeli rutinomat ugy dolgozom el a szemkornyekemen, hogy a pillaimra is jut szerum es fenyvedo. Lehet ez lesz a ludas a dologban legalabb reszben. Koszonom a ravilagitast.: )


Te milyen termeket hasznalsz ami sokaig birja?

2021. dec. 2. 21:48
 3/5 anonim ***** válasza:

Esetleg miután spiráloztál, egy üres szempilla fésűvel fésüld át a pilláid és akkor lejön a felesleges réteg és kevesebb az esélye hogy le pereg.

Spirálokból nekem drogériásakból a maybelin márka elégé bevállt, sky high, falsies lift lash.

Az komoly mondjuk hogy luxus/drága árkategóriás clinique spirál se vállt be. Én szempilla spirálból nem költenék sokat mert alapból nekem hosszu dús fekete így 4000ft nál többet nem költenék rá. Amiket jelenleg használok olyan 2500ft korul vannak. És már újra is vettem őket.

2021. dec. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a vízálló spirálok nem peregnek, csak azokat meg nehezebb lerobbantani a szememről.
2021. dec. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

3

Koszi a tippet, a fesulos dolog lehet bevalik. : )

En is pont igy vagyok vele. Nagyon gyorsan beszaradnak es kenyesek. Tobbszor is meggondolja az ember lanya, hogy mennyit erdemes raszanni.


4

Es esetleg tudnal barna szinu vizallo spiralt ajanlani? : )


Egyebkent ugy dontottem, hogy megcsinaltatom kozmetikussal. Ha tetszik az eredmeny, lehet ennel maradok, szerdan megyek, nagyon kivancsi vagyok.: )

Nem tudom milyen surun kell ujracsinaltatni, de ugy nezem, hogy ha dragabb is, mint a spiral, nem sokkal.

2021. dec. 6. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!