Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van egy helix pcm es karika...

Van egy helix pcm es karika van benne es ki szeretnem cserelni es nem tudom hogy kene?

Figyelt kérdés
2021. dec. 7. 18:47
 1/6 anonim ***** válasza:
miért nem tudod? gondolom van rajta egy gyöngy/golyó, azt kell kitekerni, utána ki kellene tudnod venni
2021. dec. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
egy sima karika van rajta es nincs golyo
2021. dec. 26. 15:44
 3/6 anonim ***** válasza:

sikerült azóta kivenni?

ha forgatod es közben figyeled.. nincs rajta valahol egy csík? ott kellene hogy legyen az összetétel, valahogyan ott biztos szét lehet szedni.. széthúzni vagy tekerni vagy valami. végső esetben egy piercingest megkérnék hogy vegye ki és mutassa is meg, hogyan kell

2021. dec. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
most probalgatom igen lehet hogy pcshez megyek majd koszonom a segitseget <3
2021. dec. 26. 21:58
 5/6 anonim ***** válasza:
szivesen! majd írd meg kérlek, hogy mi lett a megoldás ☺️
2021. dec. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na most nagy nehezen de sikerult kiszednem :) vegul szetfeszitettem de ahogy lattam kiszedve nem lehetett volna mashogy
2021. dec. 27. 22:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!