Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A körmösók plusz árat számítan...

A körmösók plusz árat számítanak fel/drágábban dolgoznak ha a géllakkot nekik kell eltavolítani?

Figyelt kérdés

Sok árlistát néztem és több helyen is mintha az eltávolításra plusz ktg-et számítanának fel. Ez lehetséges, hogy többe kerül az ha a már lenövő géllakkot neki kell leszedni? Ez nem egy alap dolog?


Nem járok körmöshöz, nagyon gondolkodom rajta csak kicsit sajnálom rá a pénzt.



2021. dec. 9. 21:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy mész oda hogy leszeretnéd szedetni illetve csiszolni a gél lakkot vagy műkörmöt akkor az plusz pénz. Ha tölteni szeretnéd a gél lakkot vagy a műkörmöt akkor a csiszolás nem kerül pénzbe.
2021. dec. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

változó. van aki töltésnél is számol fel anyageltávolításért díjat, van akinek benne van az árban.

olyankor azt mondom hogy "oké" ha felszámolja, ha más körmöstől jött a vendég és más munkáját teljesen el kell távolítani, hiszen kitudja mennyire tartós, a saját munka ne menjen a rovására.. és ez időben is hozzátesz azért

2021. dec. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
2. jól mondja.
2021. dec. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Bocs, de teljesen amatőr vagyok😅😀nem vagyok tisztában a fogalmakkal.


Tehát ha pl x hétig piros volt a körmöm (géllakk, nem műköröm megy egyebek), majd elmegyek a körmöshöz hogy én most mondjuk kék géllakkot szeretnék az minek szamít? Töltésnek? Vagy a töltés az ugyanolyan manikűr "kipótlása"?


Miért számítanak fel egyébként eltávolításert plusz pénzt?

2021. dec. 9. 22:27
 5/10 anonim ***** válasza:
42%

Töltésnek számít.


Mert ugyanúgy időbe telik neki még leszedi, lecsiszolja.

2021. dec. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm!!


Még egy apróság de tényleg csak tudatlan vagyok a témában és nem kötekedni szeretnék:D.


Ha valaki pl leszedetni szeretné (akár ha csak egy időre is), az megint csak miért drágább? Hiszen akkor csak leszedi a lakkot, de nem rak fel másikat.

2021. dec. 9. 22:43
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A gélt amit uv lámpával tesz fel, de csak szín, ha natúr körmön van, le kell szedni a színváltáshoz.


Ha van építve zseléből körmöd, akár műanyag tipre, akár papír sablonra amit utána leszed, akár a saját hosszú körmödre, azt lehet tölteni.

2021. dec. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Lezzedetni is munka, és senki nem dolgozik ingyen.
2021. dec. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Az világos, hogy munka, nem is mondtam hogy csinálja ingyen. Csak a drágítást nem értem. De teljesen laikus vagyok.


Csak sima géllakkra gondolok, saját körömre.

2021. dec. 10. 10:06
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez esetben le kell szednie a régi lakkot, ami időbe telik, mert nem akarja rongálni a körmödet...



Nekem zselé van a körmömön, amit feltölt, plusz tesz rá gél lakkot, és én mindkettőért fizetek, igaz kapok kedvezményt, de rendszeresen kell járni töltetni. Így már nem olcsóbb 😉


Úgy képzeld el, hogy a csak körömre gél inkább valami rövid távú dolog, ami egy nagy napra, pl esküvő, fotózás szép, de aztán viszonylag gyorsan mehetsz vissza a natúr körömhez.


A zselé amit töltenek meg többnyire hosszabb távra szól.

Ez kb olyan, mint egy előfizetés, összesen többe kerül mint a gél csak a sima körmön, hiszen tudja, hogy minden 3-4. héten jövök.

2021. dec. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!