Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik a legjobb korrektor?

Melyik a legjobb korrektor?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon gondok vannak a karikáimmal...olyan szinten be van esve a szemem hogy már néha fekete, és ez elcsunyit de nagyon és már zavar. Vettem 450Ft-ért a Kínaiba egy "korrektort" állítólag az Baolishi a neve. Tettem a szemem alá és semmi. Tettem rá azok után is több réteget és semmi még a sötétebből is tettem de akkor se. Én nem tudom mit vettem de ez szerintem minden csak nem korrektor😂 Ezért ki dobtam az ablakon 1.500Ft-ot mert 3 szín árnyalatban vettem. Mit csinaljak?

2021. dec. 14. 19:55
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és sminkecsetem sincsen most itthon, pénzem sincsen venni..
2021. dec. 14. 19:56
 2/9 A kérdező kommentje:

[link]

A kép itt van róla👆🏽

2021. dec. 14. 19:59
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
A catrice camouflage korrektorai elég jók
2021. dec. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

Nekem is a Catrice Liquid Camouflage a kedvencem. Olcsó, ellenben erős fedése van, szépen mutat a bőrön és tartós.

A Maybelline Age Rewind és a Maybelline Fit Me korrektora is nagyon jó, bár az utóbbi egy kicsit szárít.


Viszont: nagyon kérlek, NE használj kínai üzletben vásárolható kozmetikumokat, mert nem bevizsgáltak, az összetevőlista ha van, akkor is kamu, BÁRMI lehet bennük (értsd: ipari ragasztó, patkányvizelet, emberi ürülék! - ez nem vicc, volt már rá példa, hogy bevizsgáltak ilyen kozmetikumokat), éppen ezért rendkívül károsak, nem csak a bőrödre, hanem az egész testedre nézve.

2021. dec. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!! A catrice liquid korrektort dmbe be lehet szerezni?
2021. dec. 14. 21:48
 6/9 anonim ***** válasza:

[link] camouflage&searchType=product

Igen

2021. dec. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%

Catrice, essence.. Dmben, Müllerben, rossmannban nézz körül.

Kérlek kinaiban ne vásárolj ilyeneket, ha lehet akkor semmit, de sminket főleg ne, nem megbízható forrás

2021. dec. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%

Catrice Liquid Camouflage és a Maybelline Fit Me

a Catrice-nek van a drogériás korrektorok közül a legjobb fedése, a Fit Me meg nagyon légies, könnyű fedésű és ezt meg nagyon kényelmes viselni

2021. dec. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Maybelline Instant Anti Age korrektor... Nagyon jó fedése van, tartós és még az ára is jó. Négyszer vettem már újra, imádom! DMben, Rossmannban megtalálod:)
2022. jan. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!