Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik a legjobb smink márka...

Melyik a legjobb smink márka a drogeriakban? (+Vélemény)

Figyelt kérdés
Müllerbe nem, csak dm-be és rossmanba jarok. Jó minőségű, de megfizethető sminket keresek (pl.egy pirosito ne legyen 2000Ft fölött). Légyszíves minél többen irjatok véleményeket a márkákról vagy ki is emelhettek par terméket amik nagyon bejöttek. Nagyon fontos lenne.

2019. júl. 1. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Catrice és a Maybelline ami szerintem olcsóbb, mindkét drogériában kapható és jó minőségűek a termékeik.


Catrice esetén a camouflage korrektor és a HD liquid alapozó nagyon jó meg a bronzosítójuk, illetve gyakran vannak jó limitált kiadásaik.


Maybelline esetén a Fit me! vonal amit nagyon szeretek (jelenleg kőpúder, alapozó, pirosító és folyékony korrektor kapható itt, de remélem lassan elkezdik árulni az alapozó üveges verzióját és a porpúdert is) illetve néhány szempillaspirált próbáltam a márkától azok ia jók voltak de a nevükre már nem emlékszem.

2019. júl. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A fit me vonalat én is szeretem. Főleg a korrektort, ez az egyetlen termék ami minden alapozóval, púderrel, simán bőrre kenve de mindig jól néz ki. A revolution és a maybelline szempilla spirálokat szeretem. L'Oréal termékek se rosszak viszont ezek közöl többször volt bakim egy két termékkel kB 50-50 hogy bejön egy adott termékük. A L'Oréal infallible setting sprayről is csak jót hallottam de nekem szétszedi valamiért a sminkemet. L'Oréal true match alapozó egy régi kedvenc. Catricet ajánlják még sokan.
2019. júl. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A Maybelline nagyon jó minőségű. Szempillaspirált, szemöldökformázót és tust csak tőlük veszek, mert simán kenterbe ver számos high end terméket is.

Müllerben, illetve a nagyobb DM-ekben, Rossmannokban már van Makeup Revolution. Elképesztően gyönyörű palettáik vannak, és én már akkor is rendeltem tőlük, amikor még csak online voltak jelen az országban.

Illetve bármilyen hihetetlen, a DM saját márkája, a Trend It Up dolgai között is vannak meglepően jók, pl. a kontúrpalettájuk, púder, szájkontúr ceruza.

Drogériás rúzsok közül a Rimmel Stay Matte verhetetlen, ami azért érdekes, mert a por állagú termékeik egyáltalán nem mondhatók nagy durranásnak.


A Miss Sportyt, Essencet egyáltalán nem ajánlom. Ezek 10-12 éveseknek szánt “tini” márkák, és pont ezért legkevésbé sem éri meg sem tartósságban, sem árban.

A L’Orealban csalódtam. Nevetségesen túlárazott és marketing-designolt mindenük ahhoz képest, hogy a Maybelline kacagva lenyomja az összes terméküket.

2019. júl. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem olcsobb cuccokbol jelenleg ezek vannak itthon, ez mind nagyon bevalt.

Catrice: Camouflage korrektor, transzparens puder, több kis szemhejpaletta es mono szemhejpuder koromlakkok.

Lovely: szempillaspiralok, K-lips folyekony ruzsbol tobbfele, ezeket nagyon szeretem.

Essence: kek kupakos vizallo tus. A legjobb a vilagon, rengeteget probaltam mar, 20 eve huzom a szememet es siman jobb mint a 20-30 dollaros agyonhypeolt cuccok.

Makeup Revolution: szemhejpalettak, van par nagyon jo.

2019. júl. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Catrice cuccok nagyon jók. Camuflage korrektorral folyékony és tégelyes kiszerelésben is meg vagyok elégedve 1000 ft körüli ára ellenére.

A miss sporty termékek valóban rosszak, de az essence-t nem akarom lehúzni bár nem sok terméküket próbáltam de a szemöldökcerkájuk elég jó, es a körömlakkok is. 500 ft-ért nagyon megéri főleg hogy akár 6 napig vállalhatóan néz ki, nem pattogzik le könnyen. Számomra jobb minőség mint bármelyik 2000-3000 ft-os lakk. Szóval nem kell leírni azzal h tinimárka. Bár tényleg az, ahogy a rivaldelup young is, amiből csak a pirosítí-bronzosító stb por állagú cuccokat ajánlom mert meglepően jók.

Maybellyne sminkekkel is meg vagyok elégedve, főleg a szempillaspirálokkal.

Amúgy ajánlom neked a krémmánia nevű oldalt, nézz rá én is az alapján szoktam tájékozódni árakról és véleményekről hogy érdemes-e megvenni valamit.

2019. júl. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezek nem a legjobb smink márkák a drogériákban de érdemes kipróbálni mert szerintem nincs túl sok különbség pl a Rimmelhez képest amiből pl egy korrektor 3500-4000 forint körül van

Én a Trend It Up-ot tudnám ajánlani megéri az árát szerintem nem drága és nagyon jó minőségűek ezek a termékek én a Trend It Up nak a korrektorját, folyékony matt rúzsát és a körömlakkjait próbáltam es nagyon megvoltam vele elégedve🙂

Az essens termékeket is tudom ajánlani csak sajnos nem minden terméke jó a szemhélypúder palettáival nekem az a bajom hogy pl egy pezsgősebb csillogósabb plettának csak a felső rétege csillámos és alatta ugyanaz a szín van csak egy szem csillám sincs benne.

De az essens rúzsokat én nagyon szeretem mert igaz ha iszol akkor lejön de a textúrája kellemes, könnyen felvihető megéri azt a kb 800 forintot🙂

Remélem tudtam segíteni

2019. aug. 3. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem a revolution-t bár a müllerekben több termék kapható belőlük.

Nem drága nem is olcsó olyan közepes árkategória de nagyon jó minőségért.Nekem ez vállt ve a legjobban.

De a lovelyt is szeretem leginkább a spiráljait és highlightereit.

A trend itt up-nak is vannak jó termékei.

2020. jan. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!