Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csajok, műszempillával kapcsol...

Csajok, műszempillával kapcsolatban el tudnátok mondani mindent?

Figyelt kérdés
Még sose volt épített pillám, szó szerint semmit nem tudok róluk, illetve azt sem, hogy milyen mérettel kezdjek, mi állna jól nekem? Aki ért hozzá, kicsit tudna nekem mesélni?
2021. dec. 15. 19:39
 1/2 anonim ***** válasza:
93%
Pillás tökéletesen eltudja neked mondani , hogy mi az ami jól állna .
2021. dec. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
80%

Válassz olyan pillast, akiről hallottad, hogy jól, szépen dolgozik.

Ő majd elmondja szerinte mi állna neked jól, így látatlanban nehéz megmondani, nekik ez a munkájuk, erről is kapnak oktatást a szempilla stylistok, ha jó szakemberek és nem YouTube-rol néztek videókat csak.

Egyébként szerintem kezdesnek egy 2d pilla jó lehet, ami azt jelenti, hogy egy szal saját pillara 2 szal mupilla kerül, így dúsabb lesz, hosszra meg egy max 12mm pilla elég, de ezt úgy is látja majd a pillas, hogy milyen a saját pillaallomanyod, mit bír el, milyen hatást szeretnél elérni.

2021. dec. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!