Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Műszempillás lányok! Ha...

Műszempillás lányok! Ha kozmetikusnál rakatok fel műszempillát, mennyi idő után kell leszedetni? Elég tartós? Árat, tudnátok esetleg mondani, hogy mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Köszi szépen a segítséget!:)
2015. aug. 24. 18:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Töltésre gondoltál?:) Én 3hetente szoktam tölteni,mert akkor már kezd picit összevissza állni stb:) Árban változó,attól függ,hogy 3Ds vagy 4Ds,vagy tincses műszempilláról van e szó:)
2015. aug. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem 4Ds műszempillám van. Mivel kisvárosban lakok ezért az árak itt nincsenek az egekben. A felrakás 5000ft volt, a töltés pedig alkalmanként 2000ft. Kb 3 hetente szoktam járni töltetni,de van mikor alig kell feltenni pár szálat,de van mikor jó sokáig ottvagyok.

Nem kell leszedetni,mert magától fog lenőni a saját pilláiddal és úgy kipotyogni. Persze ha nem tépkeded,meg húzogatod.

Minimális szinten figyelni kell rá és óvni,de semmi különös. Párszor átfésülöd ha kuszák lennének. Olajos lemosót és vízálló sminket nem használhatsz mellette,más nagyon nincs.


Az,hogy mennyire tartós rajtad múlik és azon,hogy kinél rakatod fel. Mikor mentem nyaralni akkor majdnem 1,5 hónap telt el két töltés között,és még mindig szépek voltak :)

2015. aug. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!