Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Honnan tudok fekete rúzst...

Honnan tudok fekete rúzst venni vagy készíteni?

Figyelt kérdés
Szilveszterre kéne fekete rúzs, webáruházakban néztem, de sehol nem találtam. Ha van valami tippetek hogy honnan tudnék venni vagy akár hogyan tudnék csinálni akkor meg köszönném ha megosztanátok.

2021. dec. 29. 22:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem Nabla fekete folyékony rúzsom van.

[link]

Nem a legolcsóbb, de messze veri eddig az összes folyékony ajaktermékemet. Rendkívül tartós, miután mattra szárad, lerobbanthatatlan, emellett kényelmes.

2021. dec. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Viszont ha rendelnél, jó eséllyel nem érkezne meg egy nap alatt.

Én pont azért vettem végre egy rendes fekete rúzst, mert az ilyen-olyan “DIY fekete száj” közül egyik sem nyújtott esztétikailag elfogadható és tartós eredményt.

Próbáld ki, hogy (lehetőleg sötét színű) krémes szájceruzával besatírozod az egész szádat, majd ráütögetsz egy kis fekete szemhéjpúdert.

A hasonló módszerek közül talán ez az, ami leginkább vállalható, de nagyban függ az adott termékek minőségétől, és attól, hogy mennyire kompatibilisek egymással.

2021. dec. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a segítséget! <3
2021. dec. 30. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!