Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Újságos körmöt szeretnék...

Újságos körmöt szeretnék késziteni. Fekete lakkra fehér irást. Hogyan tudom ezt kivitelezni, milyen újságot ajánlatok?

Figyelt kérdés
2018. okt. 30. 08:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Érzelem szerűen olyat, amiben fehér betűk vannak, és nem színhiány, hanem fehér nyomdafesték. De ilyen technikával nem igen készül.

Ezt szerintem csak körömnyomdával tudod kivitelezni. Lehet kapni olyan sablont, ami szöveges, és fehér lakkal felviszed a körmödre.

2018. okt. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát gondoltam hogy olyan kellene amiben fehérrel van nyomtatva.De nem jut eszembe hirtelen egy újság sem amiben fehérrel lenne nyomtatva.Ezért kérdeztem.Esetleg képregényböl megpróbálom.De azért köszi a választ.
2018. okt. 30. 09:17
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

De ott sem fehérrel nyomtatnak, hanem a fehér részeken nincs festék, érted... Azt nem tudod átnyomni, mert a semmi nem fog látszani az alapszínen. Én is a nyomdát ajánlom inkább, vagy matrica.

Esetleg fehér alapra próbáld, de akkor ronda foltos lesz szerintem a nyomtatott, sötét részeken.

2018. okt. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!