Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol lehet fültágítót csináltat...

Hol lehet fültágítót csináltatni? És kb mennyiért?

Figyelt kérdés
2008. dec. 14. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:
piercingesnél,azt nem tudom h mennyiért
2008. dec. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
bemégy a piercingeshez és veszel kb 2000 ft-ért egy fültágítót (tehát olyat ami hegyes), maximum 5 mm átmérőjűt. aztán otthon lefertőtleníted, bekened parafinnel vagy vazelinnel és szép lassan elkezded áthúzni a fülbevaló lyukon. nem szabad türelmetlenkedni és gyorsan áthúzni rajta, mert begyulladhat csúnyán (nekem sikerült). ha egy délutánt rászánsz akkor meg is vagy vele, fokozatosan kell egyre beljebb tolni. és fertőtleníteni ne felejtsd el, akkor hamar meggyógyul, nem fog annyira fájni.
2008. dec. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Piercingesnél (5000 Ft körül/alkalom > többszörr kell visszamenni, attól függően mekkorát szeretnél). Vagy otthon, ahogy az előttem válaszoló is leírta.
2008. dec. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

piercingesnél..

5milis 2000ft/db plusz még 2000 vagy 4000ft hogy berakják..

nekem legalábbis igy lett volna..

2009. júl. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
tágítsd magadnak otthon szép fokozatosan. sokkal izgalmasabb is én legalábbis nagyon élvezem. fogpiszkálóval kezdtem ami kb 1 milis aztán fülpiszkáló szár ,tollbetét , szívószál:D amikor cserélem az kellemetlen de kilehet bírni hát sok sikert
2009. aug. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
igazat adok az előttem szólónak =D sokkal jobb otthon=D nekem először tollhegy volt... megjegyezném a hülye fejem nem fertőtlenítette le szval figyelmeztetlek te tedd meg mert csúnya vége lesz =D utána jött az ecsetvég... kb 2mmel volt nagyobb szal pfú.. beszartam de megérte =D utána az ecsetvég további részei amik vastagodtak=D utána szívószál=D aztán szemceruza kupak =D és végül a mekis szívószál=D láss csodát már a 8asnál vagyok =D=D xD
2010. márc. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!