Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szeretnék fültágitót, hogy...

Szeretnék fültágitót, hogy működik ezt csináltatni?

Figyelt kérdés

Amúgy csak egy nagyon kicsi lyukat szeretnék amin épphogy átfér egy fogpiszkáló vagy ilyesmi.

Szóval azt szeretném kérdezni hogy fáj-e illetve mennyire drága?


2009. szept. 14. 08:10
 1/8 A kérdező kommentje:

Ja és neten néztem párat és a legtöbbnél 4 vagy 6 mm a legkisseb.

Ez kb mekkora?Valahogy úgy tudnátok mondani hogy miférne át a lyukamon úgy hogy benne van a fülembe a tágitó?:D

Mert igy milli szerint nem nagyon tudok elképzelni.:P

2009. szept. 14. 08:56
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A 4-mm-es már kicsit nagyobb, mint egy fogpiszkáló, szóval, ha pont fogpiszkáló méretűt szeretnél, akkor ne a lyukas fültágítót, vagy a tömört válaszd hanem van ilyen spirál alakú, amiből van nagyon vékony:)Nézegess a wildcat.hu oldalon.

Örülök, hogy nem szeretnél amúgy nagyobbat, mert lehet megbánnád:) Én 23 éves lányként "marhajól" nézek ki egy félig összement lyukkal a fülemen:)

2009. szept. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kb megtudod mondani mennyi az a 4mm vagy képet tudsz linkelni?

[link]

Csak az ilyesmik jönnek be.

2009. szept. 14. 16:28
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]


Tessék:) A legelső már pont 4mm-től van:)

2009. szept. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

[link]

Ilyesmit szeretnék csak zöldben ami itt nincs.Ami tetszik még az a vöröscsillagos de az már 10mm :S

2009. szept. 14. 21:37
 6/8 anonim ***** válasza:
Többet már nemtudok segíteni:S Mennyj be mondjuk egy piercing-tetováló szalonba, hátha tudnak ott neked rendelni, jobbat nemtudom mondani.Biztos találsz valahol:)
2009. szept. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

fültágító ékszernek a legkisebb a 4-es.

fogpiszkáló 2mm körül van.

2009. szept. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Mostmár rájöttem a lényeg hogy kicsit akarok és 4 vagy 6 mm lesz.

De amúgy én láttam neten 3 mm is.

2009. szept. 16. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!