Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Valaki tud olyan smink leomsot...

Valaki tud olyan smink leomsot ajanlani ami nagyon "eros" es mindent leszed? Vettem egy spirallt es nagyon nehezen jott le ilyen kis gagyi sminklemosoval szoval nektek valami tapasztalat ami jol leszedi amit kell?

Figyelt kérdés

2022. jan. 16. 15:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Niveának az a kék kétfázisúja nekem mindent IS leszed pedig tényleg mindenből a legtartósabbat, vízállót használokk
2022. jan. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
#10 koszonom!!! Megvettem es eszmeletlen kiraly!!
2022. jan. 18. 18:12
 13/16 anonim ***** válasza:

Milyen spirálról van szó?

Néhány sima meleg vízzel lejön, ha nem vízálló.

Sztm. próbáld ki.

2022. jan. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Ez egy maybelline lash sensational vizallo spirall. Sajnos vizzel nem jon le
2022. jan. 18. 18:44
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Nivea szōlömag olajos lemosòja
2022. jan. 22. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nekem eddig leginkább a The Body Shop kamillás balzsamja vált be (az is olajos kicsit, de nekem a 100% olaj nem vált be, mert bazi zsírps a bőröm, akármennyire hatásos, csak rosszat tett vele). Nekem pl. a Nivea MicellAir volt egy rakat fos, semmit nem szedett le a sminkemből.
2022. jan. 28. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!