Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Egy szempillaspirál felbontás...

Egy szempillaspirál felbontás nélkül meddig áll el?

Figyelt kérdés
Rengeteg szempillaspiralt nyertem a tavalyi evben nyar ota (nyeremenyjatekon) viszont nekem epitett szempillam van. Ha nem bontom ki van ilyen szavatossagi ideje hogy x ido utan kiszarad? Mert ha igen akkor inkabb elajandekozom minthogy kihasznalatlanul elromoljanak.

2022. jan. 16. 15:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Rajta kene lennie, hogy meddig jo, nezd meg.
2022. jan. 17. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szia nekem is régóta volt szempillaspirálom felbontatlan . semmi baja nem lesz ha 1év múlva bontod fel se a dátum nem légyeg.
2022. jan. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mar miert ne lenne lenyeg a datum? Es ha beszarad, hasznalhatatlan lesz, mert lejar? Akkor karba ment.

Ha begyullad tole a szeme? Most nem azt mondom, hogy lejarat utan 1 nappal mar dobja is ki, de mondjuk ha mar 1 eve lejart, en biztos nem kiserleteznek vele :D

De nyilvan a kerdezo tudja csak megnezni, hogy meddig jo es eldonteni, mit csinaljon vele.

2022. jan. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs egyiken se datum igy eleg nehez beloni😅
2022. jan. 18. 20:53
 5/6 anonim ***** válasza:
milyen márka?
2022. jan. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lancome, Nyx
2022. jan. 19. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!