Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A maybelline sky high szempill...

A maybelline sky high szempillaspiral miert nincs sehol ? se dm se rossman emagrol nem akrok rendleni mert draga

Figyelt kérdés
mikor lesz újra kapható?
2022. jan. 4. 23:44
 1/3 anonim ***** válasza:
88%

En rossmannba vettem, de nem vagyok töle elajulva sajnos. Nagyobb a reklam,mint maga a termek.

Maybellin sarga szempillaspiral sokkal szebb pillakat csinal nekem.

2022. jan. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem is megvan az a sárga és egyáltalán nem nagy szám legalábbis nekem nem
2022. jan. 5. 22:31
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem mėg van belöle egy teljes darab, az elejėn lerobantathatatlan volt, amint mãr hasznaltam egy ideje tok könnyen lejott akar kenodott nap folyamãn.

Jò sokãig elėg volt hõnapokig. Nem rossz kis spirãl el kell ismerni, tėnyleg kb sehol nem lehet kapni mãr max a vizãllõ valtozatot azt meg nem ajanlom jobban roncsolja a pillakat.

2022. jan. 6. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!