Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok ti mit szólnátok ha a...

Lányok ti mit szólnátok ha a pasitok meglepne titeket egy ilyen nyaklánccal? Vállalható ajándék? 18K arany lenne a medál és a nyaklánc is.

Figyelt kérdés
[link]

2022. jan. 19. 00:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szép. Viszont tudakold meg valahogy, melyik szín tetszik neki, mert az nagyon félre mehet. /Pl ha utálja a rózsa aranyat, mint én/
2022. jan. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

A medál szép, de a lánc nem tetszik, szerintem ez a lapított fazon maszkulin.


(Mondjuk a képen gyerek méret van, szóval gondolom nem ez lesz.)


Az más kérdés, hogy én nem hordanám, mert hideg tónusú a bőröm, szóval az arany nem áll jól.

Nézd meg a párod naponta viselt ékszereit, hogy látsz-e közte aranyat. Ha nem, akkor az ezüst lehet jobb lenne.

2022. jan. 19. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha másik láncot veszel a medálhoz, én ilyesmit néznék ki:


klasszikus mikrolánc

[link]


vagy ez a fazon, amin kis fém gyöngyök is vannak (másféle medál, de érted mirr.gondolok):

[link]

2022. jan. 19. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Gyereknyaklánc, szóval valószínűleg a lánc hosszával baj lesz.


Amúgy nekem tetszene, bár nem vagyok egy nagy nyakláncos, csak alkalomra szoktam hordani

2022. jan. 19. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%

Ízléstől függ. Szerintem nem csúnya, de nekem például nem tetszik, én nem hordanám.

Plusz félnék mindig hogy elhagyom.

2022. jan. 19. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Szép, de nem hordanám. Nincs hova felvenni, és ekkora értékkel a nyakamba nem mennék le a boltba.
2022. jan. 19. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
72%
Visszaküldetném vele
2022. jan. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem csúnya de én sem hordanám.
2022. jan. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszik, szeretem az ilyen egyszerű nyakláncokat.

Viszont ha megtudnám, hogy ennyiért vette kiakadnék, hogy ennyit költött rám, nem is merném hordani, nehogy elhagyjam.

Amúgy azt gondolom látod, hogy ez gyerek méret.

2022. jan. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Én magam nem hordanám (utálok mindenféle nyakláncot, csak összegubancolódnak a hajammal).

De ez nyilván ízlés kérdése, a saját párod ékszereiből indulj ki, hogy szokott-e hasonlókat hordani.

2022. jan. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!