Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Balea pink blossom Hol...

Baloghadam111 kérdése:

Balea pink blossom Hol kapható ez a termék Magyarországon? Pécsen az összes DM üzletben megnéztem. Budapesten, vagy hasonló nagyobb városokban kapható?

Figyelt kérdés

#DM #Balea pink blossom
2022. jan. 26. 09:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem rendelsz a dm webshopjából?

Egyébként ha a webshopjukon keresel valamit, van olyan funkció ahol kilistázza melyik városban, melyik üzletben hány darab van épp belőle.

2022. jan. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az első írta jól,nézz rá az oldalukra,érdemes mindig vásárlás előtt is akár.
2022. jan. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Néztem a webshopban, de nem található ez a termék.
2022. jan. 27. 05:12
 4/5 anonim ***** válasza:
3 Ha a dm webshopjában nincs a termék, akkor úgymond nem létezik.Mivel dm saját márkás, máshol nem fogod tudni megvásárolni.Én is megnéztem, tényleg nincs ez az illat dezodorban, pedig régen ezt árulták.A német dm webshopban van, de ugye azzal nem vagy kisegítve.Ezek szerint Magyarországon jelenleg/már nem elérhető.
2022. jan. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen mindenkinek a segítséget és a gyors pontos válaszokat
2022. jan. 28. 07:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!