Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ehhez hasonlo ruhakbol van...

Ehhez hasonlo ruhakbol van most kinalat Magyarorszagon/Budapesten?

Figyelt kérdés

Itt a link, ehhez hasonlot kepzelek el:

[link]

[link]


Azert erdekelne, mert most szeretnek venni egyet, kulfoldon elek, par nap mulva utazom haza. Most nem nagyon van mar idom ruha utan szaladgalni, szivesebben megvennem Budapesten. De nem tudom, hogy ott mennyire "divat" ez most, illetve talalok-e konnyen ilyen ingruhat.

Talalkoztatok ilyesmivel mostanaban a kirakatokban, uzletekben?

Mert ha azt mondjatok, hogy nem nagyon, akkor inkabb raszanok itt egy par orat a vasarlasra, ugyanis husvetra mindenkeppen kellene.


2009. márc. 24. 08:14
 1/8 A kérdező kommentje:
A masodik link helyesen: [link]
2009. márc. 24. 08:16
 2/8 anonim ***** válasza:
Én még nem nagyon láttam ilyet a kirakatokban, de sosem figyeltem meg kifejezetten. De még szerintem nem láttam.
2009. márc. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem igazán divat ez most Magyar országon... sőt én még nem is láttam ilyen ruhát ujjaban.. szertintem vedd meg külföldön
2009. márc. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
még én se láttam ilyet se plázában, se fórumban^o)
2009. márc. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat, de szomoru vagyok, hogy nem igazan lattatok...

Nah, akkor valahogy beleszoritam ebbe a par napba, hogy keressek egyet. Az a baj, hogy az is tok jo, amit ide belinkeltem, de hazhozszallitassal nem merek ruhat rendelni, meg nem is erne mar ide, illetve kicsit dragalom. Ha nem talalok olcsobbat, akkor viszont benezek az Espiritbe itt es megnezem ezeket a rucikat eloben.

2009. márc. 24. 14:36
 6/8 anonim ***** válasza:
én láttam pár helyen ilyesmit.. azok olyanok voltak, hogy mintha egy szima ing lenne, csak hossszú és akkkor egy ruha. asszem jeans club-ban meg zarában talán..
2009. márc. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szia! Nekem van egy ehhez hasonló, majdnem ugyanígy néz ki, csak az ujja picivel rövidebb (meg nem esprit) Egyébként nyáron vettem a new yorkerben, de most nem láttam ilyesmit szerintem majd csak nyáron lessz megint, úgyhogy szerintem jobb ha külföldön veszed meg.:)
2009. márc. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Az utóbbi két válaszolónak is köszönöm!

Nekem is azt mondta ma az egyik ismerősöm, hogy a new yorkerben látott hasonló fazonút, csak kockásat.

Nah, végülis vettem ma itt egyet, szabásra hasonló, mint amit belinkeltem, de ez farmerruci, jól néz ki, de azért szeretnék egy hasonlót az espiriteshez. Ami viszont jó, hogy ez csak 20 font volt, nem 50, mint az...

Mindegy, most már van ruha és de azért majd otthon is kukkolgatni fogok, ha olyan helyen járok.

2009. márc. 24. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!