Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik országban lehet M. O...

Melyik országban lehet M. O hoz közel pierszinget csináltatni 18 év alatt úgy hogy nincs szűlői engedély?

Figyelt kérdés
igaz volt már itt ilyen kérdés de érdekelne hogy hol lehet csináltatni 16éves vagyok
2008. dec. 15. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Magyarországon nem kell szülői engedély én úgy tudom
2008. dec. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
egyik ismerősőmnek kértek Westben
2008. dec. 15. 18:50
 3/7 anonim ***** válasza:
54%

Hàt azt tudom ajànlani,hogy keress még több helyet Magyar orszàgon,én biztos vagyok benne,hogy nem mindenütt kérnek.

Inkàbb olyan helyre menj,ami nem nyilvànos,nem feltünö annyira.

Ugy értem,ne olyan felkapott helyekre,mint a West.

Most ha kiutazol Bécsbe ,vagy akàrhovà,a jegyed is sokba kerülne,meg beszélni is kellene a nyelvet,stb. stb. stb.

Nézz szét jobban!

Hàtha talàlsz egy helyet!

Sok sikert

2008. dec. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2008. dec. 15. 18:56
 5/7 anonim ***** válasza:
egyébként lehet hogy rosszul tudom de 16 fölött már nem kell szülői engedély piercinghez csak tetoválásokhoz
2008. dec. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen tényleg nem kell ha már betöltötted a 16-ot, de ettől függetlenül van ahol kérnek..Ha debreceni vagy írj privit,mert itt tok olyat ahol nem kérnek.
2008. dec. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hm én 15 vsen csináltattam euro parkba..ott sem kellett... meg elég sok helyen nem kell...
2008. dec. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!