Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Westend Tattoo & Piercing...

Westend Tattoo & Piercing szalonban elég a szülői engedély ( írásban) vagy a szülőnek ott kell lennie?

Figyelt kérdés
Szeretnék piercinget csináltatni és a weboldalukon azt írták h 18 éven aluliaktól kell engedély,de van hogy a szülőnek is jelen kell lennie...Ez mindenképp szükséges?(mert az én szüleim nem biztos h el tudnának jönni velem)
2011. jún. 26. 18:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Én annó 16 évesen csináltattam ott piercinget. Nem kértek semmiféle szülői engedélyt, simán megcsinálták. Bár lehet azóta szigorítottak....:S


23/L

2011. jún. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ma már elg sokan tudnak hamisítani ilyeneket és mivel nem ismernek minden szülőt ezért jelen kéne lenniük szerintem.De szerintem egyszerűbb ha amikor akarsz csináltatni bemész és megkérdezed és ha azt mondják nem kell a szülő akkor meg is csináltatod.Max visszamész másnap ha még is kell.
2011. jún. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Elég, ha rajta van a szüleid telefonszáma, és lehet, h felhívják őket, h nem hamisított-e az engedély. kérdezhetnek a papíro szereplő adatokról, meg h hova szeretnél piercinget...a lényeg, hogy megbizonyosodjanak arról, h nem cseszed át a fejüket, és a szüleid nem jelentik fel utólag.

Egyébként én a helyedben inkább a másik oldalra mennék a szépségszalonba Hidasi Petihez.

2011. jún. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Rendben megfogadom a tanácsod...Be kell jelentkezni előre Petihez vagy nem?
2011. jún. 26. 19:48
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem kell bejelentkezni. max pár percet várni kell. délután menj, délelőtt szokott bevásárolni ékszereket.
2011. jún. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát én a Petit nem ajánlanám, mert nekem elrontotta a piercingemet. Egyszerűen ferde lett és begyulladt, majd ki kellett vennem. Utána a Westend Tattoo & Piercingben csinálták és 1 hét alatt begyógyult.
2011. jún. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
NÉZZ KÖRÜL A HONLAPON!!!!!!!!!!!
2011. jún. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
44%
én múltkor a fülembe lövettem egy harmadik fülbevalót.ugye már azt is piercingnek hívják.arra nem is kérték el a papírt mikor mondtam hogy lövetni szeretném.majd rá pár nappal visszamentem mert fülporcba is akartam piercinget.kérdezték hogy lőjék vagy szúrják.megkérdeztem hogy melyiket ajánlják.azt mondták hogy a szúrást, viszont akkor arra fel kell hívni a szülőket.(gondolom hogy nehogy átcsesszük a fejüket.)fel is hívták őket és mindenről tájékoztatták is őket.szóval az egész rendben van:)
2011. aug. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!