Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fehér srácnak ekkora fülbevaló...

Fehér srácnak ekkora fülbevaló milyen? Illik az életérzéshez, velük tud azonosulni jobban.

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2022. febr. 2. 18:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%

Csináld, ha neked tetszik, manapság a kutya nem foglalkozik vele.

Arra viszont számíts, hogy a lányok nagy része nem fogja díjazni és csak a maradékból csipegethetsz!...már amennyiben a lányok érdekelnek.

2022. febr. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%
Én nem szeretném a pasimat ilyennel látni.
2022. febr. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%
Nekem nem jön be, de a te döntésed. Nálunk a teremben van egy srác, akinek hasonló van, neki visoznylag jól is áll, de gyanús, hogy saját kapura játszik.
2022. febr. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
84%

Nekem meg igazából mindegy. Ha alapból tetszik a csávó és a nőkhöz (is) vonzódik, akkor nem kizáró ok egy ilyen, ha meleg, akkor valószínű nem a fülbevaló lenne a legnagyobb indoka annak, hogy nem működnek köztünk a dolgok.

Semleges embert: rokont, ismerőst se próbálnék róla lebeszélni, egy fülbevaló nem olyan, hogy örökké kell hordani, ha megunja, kiveszi, nem akkora nagy elköteleződés.

2022. febr. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Jól sejtem hogy a #4-es válaszadó kivételével, mások még ott ragadtak le hogy mindkét fülben van ékszer? Számomra a mai világban fel sem tűnik, neves hetero előadók is rendelkeznek két fülbevalóval, szóval emiatt nincsenek kétségeim.

Itt már leginkább arról van szó hogy valaki szereti-e a gengszter vonalat vagy sem, nyilván egyetemen tanuló, vagy diplomás csaj nem velem fog foglalkozni de ki bánja.

2022. febr. 2. 19:10
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

#5

1-es vagyok és nem ragadtam le sehol, még csak elítélő véleményt sem nyilvánítottam. Ahogy mások sem.

Mindenki elmondta, hogy ha neked tetszik, hordj ilyet!

Kérdeztél, válaszoltunk!

Vagy kit akarsz győzködni és miről?

2022. febr. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

#6

Én találtam furcsának hogy a mai világban, ennyire megosztó a fülbevaló, ráadásul kettő, hogy már a hovatartozásra is kitérünk közben.

2022. febr. 2. 19:32
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
"Gengszter vonal" Gőzöd sincs,hogy az mi. Ez konkrétan homis.
2022. febr. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

#7

Nem értlek!

Milyen hovatartozás? A nemi identitásról beszélsz?

Neked ez kínos téma 2022-ben Európában, egy anonim fórumon?

Miért?

Egyébként nyilván kitérünk, mivel kevés heteroszexuális, fehér férfit látni ilyesmikkel a fülükben, mert valamiért nem vonzza őket!

És akkor ismét elmondom, CSINÁLD, a kutyát nem érdekli manapság!

2022. febr. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

#9

Nekem meg az a probléma hogy sokkal többen térnek ki egyéb dolgokra, mint arra hogy ez is egy irányzat, de legfőképp életérzés.

A fehérek, de legfőképpen a magyarok számára még nagyon sok a szokatlan dolog, amivel meg kell tudniuk együtt élni, ha akarnak.

2022. febr. 2. 19:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!