Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fehér srácnak ekkora fülbevaló...

Fehér srácnak ekkora fülbevaló milyen? Illik az életérzéshez, velük tud azonosulni jobban.

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2022. febr. 2. 18:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

#10

Milyen életérzés?

Négeréletérzés? Gengszteréletérzés? Homoszexuáliséletérzés?


"A fehérek, de legfőképpen a magyarok számára még nagyon sok a szokatlan dolog, amivel meg kell tudniuk együtt élni, ha akarnak."


Így van!

A kulcsszó, HA AKARNAK!

De láthatóan egy bizonyos szint fölött nem akarnak négernek, gengszternek, vagy melegnek látszani, ha nem azok. De senki nincs a felsorolt azonosulásaiban korlátozva, ez neked és itt többszörösen el lett mondva.

2022. febr. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább semmilyen. :(
2022. febr. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Most figyelj: nem azon múlik kinek áll jól egy bizonyos ékszer, hogy milyen rasszhoz tartozik.

Szerintem az első linken a srácnak kifejezetten rosszul áll, mert elnyomja az arcvonásait az a hatalmas fülbevaló.

2022. febr. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon nem jön be
2022. febr. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Különösen a második képen szereplő figurák és a belőlük sugárzó "életérzés" a vonzó!:D:D:D

Az első meg röhejes.

2022. febr. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem tetszik. Mind1 h 1 vagy 2. Nekem ez csajos/langyi, nem gengszteres, rosszfiud
2022. febr. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez kb annyira gangszta, hogy semennyire. Az első cukifiú konkrétan úgy néz ki, mint aki nő szeretne lenni, hát még smink is van rajta. Nekem nyilván tök mindegy más mit rak a fülébe, de számíts rá, hogy egy ilyen szép pár fülcsitől nem gengszternek, hanem melegnek fognak nézni.

Rosszul állsz a témához, nem a magyaroknak kell megtanulni együtt élni ezzel, mert anyukádon kívül senki le sem szarja, hogy mi van a füledben. A kérdés igazából az, hogy te együtt tudsz-e élni azzal a tudattal, hogy mindenki melegnek gondol.

Mert igen, manapság nem akkora cucc egy férfin a fülbevaló, de ezek a nagy rombuszok olyanok, mint amiket nagyanyám hordott ha templomba ment. De ha neked tetszik hajrá!

[link]

2022. febr. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

#17

Én nem így gondolom, max a magyarok tudatában él a butaság, tájékozatlanság, fehérek között nem igazán volt elterjedt ekkora ékszerek viselése, latinok között megy még, de most már én is divatba akarom hozni.

2022. febr. 6. 16:43
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Erről a kérdésről eszembe jutott egy 15-20 éves sitcom, ahol a srác rossz cimpába lövetett és mindenki azt hitte, hogy meleg.😂
2022. febr. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!