Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Barátnőmnek lézeres szőrtelení...

Barátnőmnek lézeres szőrtelenítőt szeretnék adni ajándékba, ár/érték arányban melyik lenne a legjobb választás?

Figyelt kérdés

Meglepődésemre ezek a ketyerék 30e ft-tól a csillagos égig is elmehetnek árban.

Laikusként igyekeztem beleásni magam a témába, így már-már félprofi IPL szőrtelenítő szakemberként a következőket állapítottam meg: a legnagyobb különbség olcsó és drága között a villanó felület, illetve a gép garantál villanás száma. A jobb fajtáknál lehetőség van erősség szabályozásra, kijelző, wifi, elmosogat stb. (A gép max teljesítménye is változik, de egyik sem lesz olyan erős mint egy kozmetikus(?) eszköze.) Jól csak sötétebb szőrzeten működik. Ez pipa, páromnak egészen fekete szőrzete, illetve nagyon világos bőre van.

Javítsatok ki ha tévednék valamiben!

Kérdésem, elégedjek meg egy 40-60 ezres kategóriájú termékkel, vagy mindenképp a 120+ ezres osztályból válasszak?



#szőrtelenítés #IPL #bundamentesítés
2022. febr. 3. 14:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Pénztárcád függvényében a Philips Lumea-k között válogass, nem fog a barátnőd egyikben sem csalódni.
2022. febr. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyjából 100-120 ezerig emelkedik a minőség, onnantól csak a tartozékok bővülnek. Philips és Braun között nézz szét, ezek jó gépek.


Azt jó ha tudod, az IPL csak a kimondottan sötét szőrzetre hat. A barnás-szőkés szálakra hatástalan.

2022. febr. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem alap Lumea van és a szőr kb. 90%-a alig nő vissza, pedig sok és erős volt (vszeg pont azért..).
2022. febr. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Rendben köszönöm, akkor lumea lesz.

A 250000 garantált villanás mennyi ideig elég? Érdemes a 450000-et villanót venni +60-70 ezer Ft-ért?

2022. febr. 5. 14:16
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez a 2. ilyen gépem, az első 4 évig simán bírta, most meg annak köszönhetően ritkábban kell használnom, ez sztem 5-6 évig kitart majd
2022. febr. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Akkor ő jó választás lehet?

"PHILIPS Lumea Advanced BRI921/00 IPL"

2022. febr. 8. 09:34
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, nekem ez bevált
2022. febr. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
MediaMarkt-ban jelenleg akciósak a készülékek és 0% thm-mel kihozhatók, ha valakit érdekel. :)
2022. febr. 14. 11:45
 9/9 anonim ***** válasza:
Köszi :)
2022. febr. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!