Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tapasztalat szépségtanácsadói...

Tapasztalat szépségtanácsadói okj vizsgáról? Mennyire szigorú a vizsgabizottság? Segítenek rávezetni a válaszokra, ha elakad a vizsgázó? Simán megbuktatják az embert?

Figyelt kérdés

Nagyon izgulós vagyok, ha egy pillanatra elakadok, teljesen szét tudok esni. Ez a vizsgadrukk sajnos mindig jellemző volt rám, nem mindegy mennyire segítő, támogató ilyenkor a bizottság. Konkrétan Hatvanban fogok vizsgázni, de bármilyen tapasztalatot szívesen olvasok, bárhonnan. Akár az írásbeliről is vagy olyanról, hogy a portfóliót nem fogadták el stb.

Köszönöm!



2022. febr. 8. 23:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem lehet előre tudni. Ez vizsgabiztos függő, nem lehet tudni nektek éppen ki lesz. Nem gondolom hogy megfognak buktatni, ha készülsz minden témát kifejtesz, mondasz pár szót belőle akkor nem lesz gond.
2022. febr. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Van meg időm azért bőven, csak már most görcsbe rándul a gyomrom, ha a vizsgára gondolok…

2022. febr. 9. 08:20
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Megértelek, én is ilyen vagyok. Vizsga előtt, alatt mindig nagyon izgulok. Lesz félkészülési idő úgyhogy az alatt össze tudod magad szedni és lesz egy "puskád" amit tudsz használni.
2022. febr. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!