Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 12 évesen csak egy szimpla...

12 évesen csak egy szimpla szemkihúzás még belefér?

Figyelt kérdés
2010. szept. 10. 21:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
12 évesen még ne!Még ráérsz később is. Néha mehet, de szerintem ne használd gyakran. Főleg suliba ne. Esetleg szempillaspirál :)
2010. szept. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.:) Nem minden nap húzom ki,csak egy héten olyan 2x-3x és ilyen halvány feketével.A szempillaspirált pont hogy kerülöm,1x kipróbáltam és visszataszítóan állt,ilyen 2 méteresek(erős túlzással)lettek a szempilláim, meg amúgy is egy idő után ha folyton spiráloznék letörne,vagy csak egyszerűen nem lenne olyan szép mint most...>< Na meg azok a festékcsomók...uhh. :S
2010. szept. 10. 21:44
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

attól függ milyen vastagon. ha éppen csak egy nagyon kicsi kis árnyalatot teszel fel az oké :) de többet ne!


de nem lehet, hogy rosszabb minőségű szempillaspirált próbáltál? csak mert nekem nem szokott csomós lenni! bár úgyis van szempillafésűm az ilyen esetekre (tupírfésű is megteszi :D) esetleg próbál ki egy olyan spirált ami nem hosszabbít hanem dúsít :) mondjuk nem értem, hogy a hosszú szempillában mi lehet csúnya :O


17/L

2010. szept. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A tanárok nem szólnak meg téged ezért? Rajtad kívül más is használ?:)
2010. szept. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Hát csak nagyon hosszú szempillám van alapból és amikor még be is spiráloztam nagyon nem állt jól.:S Igazából akkor nem volt csomós de a sok pislogástól egy idő után úgy is becsomósodna.


Nem,még nem szóltak rám a tanárok,eddig fel sem tűnt nekik mert nem azzal a nagyon erős feketével húzom ki hanem van egy szemcerkám ami eléggé halvány és nem olyan feltűnő,csak annyi hogy szépít egy kicsit. :)

2010. szept. 10. 22:01
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Sztem a tanáraid nem fognak örülni de ha a szüleid arctejet és tisztítótonikot vagy gélt is vesznek hozzá akkor néha használd. Különben idő előtt öregedni fog a bőröd.
2010. szept. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Hol húznád ki? Az alsó szemhéjadnál? Az a lehető legrosszabb, nem áll jól senkinek, amatőr, nagyon amatőr dolog.
2010. szept. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Igen,az alsót.Azért azt nem mondanám hogy nem áll jól senkinek...De mindenkinek meg van a maga véleménye. :)

Köszönöm az eddigi válaszokat! ^^

2010. szept. 11. 13:51
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Véleményem szerint nem.
2010. szept. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
29%
Szia!Én is 12 vagyok :) anyum most vett nekem 2 szemceruzát,én csak akkor húzom ki a szemem ha megyek is valahova suliba nem hiszem hogy nagyon kihúznám :)max néha-néha
2010. okt. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!