Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt mar olyan veled hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt mar olyan veled hogy egy szimpla barátodat láttad meztelenül?

Figyelt kérdés

Tehát nem párkapcsolatra gondolok, csupán szimpla barátságra!


Nekem volt ilyen, egy hölgy barátom vetkőzött le előttem teljesen meztelenre, utána pedig fel, közben beszélgettünk és egészen természetesnek hatott a dolog, annak ellenére anyaszült meztelen volt előttem és mindent láthattam


2011. okt. 30. 01:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
milyen kár,hogy búza vagy,ha nem próbálkoztál be.
2011. okt. 30. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%
és este kiverted? amúgy nem hiszem hogy csak úgy levetkőzne előtted valami barátosnőd. miért nem dugtad meg? sztem benne lett volna.
2011. okt. 30. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
49%
sose volt ilyen, de ha lett volna, akkor az illető nem maradt volna a szimpla barátom. nő és férfi között nincs barátság és ha mégis van, akkor csak idő kérdése, hogy mikor kívánja meg valamelyik a másikat.
2011. okt. 30. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Volt. Ugyanez volt mint nálad, tök természetesnek éreztem.
2011. okt. 30. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem is volt már olyan hogy lány barátnőm vetkőzött előttem, igaz ő csak fehérneműig és kikérte a véleményemet h "pasiszemmel" hogy néz ki. :D azóta is tök jo spanok vagyunk és sosem volt köztünk barátságnál több. :D
2011. okt. 30. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem volt még ilyen.
2011. okt. 30. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%

Ez csak olyan körökben fordul elő szerintem ahol a Pasi is meg a Csaj is amolyan élj a mának mentalitással rendelkeznek és már volt pár kapcsolatuk és annál több alkalmi. Így nekik a meztelenség már nem okos problémát. Vagy nem tudom hogy mondjam. Az a pasi aki minden csajnak bejön annak elég nagy az ingerküszöbe és ha a csaj ismeri akkor tudja hogy ettől köztük még nem is lesz semmi. De a csajnak is kell hogy legyen egy kis r*banc beütése.


Normális emberek között szerintem ha barátok akkor nem csinálnak ilyet, de biztos én lettem félrenevelve. A fehérnemű még oké az nem másabb mint a fürdőruha sok esetben. De meztelenre...

Olyan volt velem hogy csaj előttem vette át a felsőjét de végig háttal volt nekem. És akkor se tűnt természetesnek, bár ő mondta hogy ez csak egy hát. És igaza van.

De nevezzetek prűdnek de én más nem előtt ha nem a barátnőm nem vetkőzök meztelenre. És a csajról is meglenne a véleményem aki gátlás nélkül megteszi.

2011. okt. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
egy osztálytársam 1× meztelenül rohangált egy hotelben 20L
2011. okt. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb barátaimat láttam már meztelenül.Sőt az egyik barátnőm amikor nálunk volt úgy zuhanyzott, h ott álltam mellette, és dumcsiztunk.Persze az én helyzetem azért más, mert én is lány vagyok, csak mivel a lányokhoz vonzódom, gondoltam én is írhatok. :D


20/l

2012. febr. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

12:02


Még jó hogy írtál a kérdéshez, persze hogy elfogadjuk a válaszadásod! =D És az, hogy a lányokat szereted lányként senkinek sem "gond", hisz ez a Te dolgod, valamint nincs ebben semmi "rossz". :)

2012. febr. 16. 12:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!