Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Sos hogyan kell felkenni...

Sos hogyan kell felkenni szépen a vörös rúzst? Többi lent.

Figyelt kérdés

Tök egyenetlen lesz a konturja:( Hozzateszem, mas, kevesbe feltuno szinekkel nincs ilyen problemam. Itt mar a legminimalisabb tokeletlenseg is ordit. Jelenleg egy L'orealt hasznalok, de annyira tartós, hogy ha elrontom konkrétan sikalni kell le 20 percig (sminklemosoval is!) Elso vörös ruzsom, amugy nagyon szép es a fedese is tökéletes. Barmi tipp?? Ajakceruza vagy ecset, mivel tudok szép konturt csinalni? Segítsetek legyszi :)

(Ekezetek hianyaert elnezest)



2022. febr. 10. 23:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

ceruzával kontúrozz aztán rúzsozz :) de kipróbálhatod azt is, hogy ecsettel konturozol aztan felviszed a rúzst.


nekem ha nehezen jött le egy rúzs, vízálló sminklemosóval könnyebben lejött ;)

2022. febr. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Melyik rúzs az, amit sikálni kell? Hát ide vele nekem! Életemet és véremet egy tényleg tartós rúzsért! Légyszi, tényleg érdekel :D


Én egyébként ceruzával megrajzolom szépre a vonalakat, utána rúzzsal kvázi kitöltöm. Ha nem vagyok elégedett, van, hogy a végén még egyszer ráerősítek a kontúrra, a pici hibákat azzal lehet javítani.

Illetve ez már arcberendezés és ajakforma, a filmekben is látott tipikus "csücsörítős" rúzsozás nekem pl nem jó, nekem az vált be, hogy szélesre, kvázi vigyorba-vicsorba feszítem a számat, hogy az ajak bőrét adó természetes egyenetlenségek kisimuljanak, így szinte egy vonallal tudok pl kontúrozni. Ezek a ráncocskák vagy minek mondjam, ettől lenne nekem egyenetlen, ha nem feszítve rúzsoznám magam.


Kipróbálhatod azt is, hogy egy pici rúzsecsettel veszel fel a rúzsból, és azzal satírozol, méretéből adódóan talán pontosabb tudsz vele lenni.

Esetleg hasonló színvilággal veszel egy gagyibb nem tartós rúzst, hogy tudj gyakorolni és könnyebben letörölni.

2022. febr. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
29%
Radírozd le az ajkaidat. A cserepesség miatt is mutathat így.
2022. febr. 11. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egy jó ajakceruza csodákra képes. Ami puhább fajta, de száradás után egész nap tart. Utána csak rá kell húzni a rúzst, illetve kitölteni a hiányzó részeket.

Amúgy kétfázisú olajos lemosó (pl. a Garnier “sárga” SkinActive a legjobb, amit valaha használtam) nagyon könnyen leoldja még a lerobbanthatatlan folyékony rúzsokat is.

2022. febr. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%

Én úgy szoktam, hogy ajakradírral előtte leradírozom, utána teszek rá vagy egy lip mask-ot, vagy a Laneige sleeping maskjából kicsit. Ezek hidratálják szépen.

Utána rakok rá primert (MAC), majd szájceruzával alákontúrozok, megrajzolom a vonalát. Ezután ha folyékony rúzst teszek fel, ecsettel viszem fel a számra. Sokkal szebb és precízebb az eredmény úgy.

2022. febr. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat!! ❤️ Alkalmazni fogom őket :)
2022. febr. 13. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!