Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Igénytelen ha nincs valakinek...

Igénytelen ha nincs valakinek műszempillája vagy műkörme?

Figyelt kérdés
A mai világban már szinte mindenkinek van... mit gondoltok ha valakinek nincs...

2022. febr. 12. 15:38
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
13%
szexi a műszempilla műköröm
2022. febr. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
73%

DEHOGY IS IGÉNYTELEN!!!!

Sőt a legtöbb esetben éppen fordítva van, szerintem mindkettő elég undorító

2022. febr. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
93%

Nem. Sőt! Keveseknek igényes a műkörmük és műszempillájuk. Hamar lenő. Rendszeresen kell foglalkozni vele. És persze sok körmös és pillás eleve nem végez szép munkát.

Ezekkel és ezek nélkül is lehet vki igényes és igénytelen is.

2022. febr. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
87%

Nekem már ecsetelte egy ismerősöm, hogy igénytelen az a nő, aki nem jár "körmöshöz" (brrrr már maga a kifejezés is). De azt érdekes módon nem tartotta igénytelennek, hogy rajzolva van a szemöldöke.

Amúgy már minden második nőnek van műszempillája, és bár szépen is meg lehet csináltatni, a legtöbb borzalmasan néz ki. Felragasztott ecsetke, amiben megül a por, nem egy ilyet látok.

2022. febr. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
87%
Nem, nem igénytelen. Egy muszempillat és egy műkörmöt is lehet igénytelenül hordani.
2022. febr. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
83%

Mondjuk ha valakinek nincs szemöldöke akkor hogy legyen neki ha nem rajzolva? :D Jó értem hogy csúnya az egyvonalas tetkó...


Amúgy a műszempilla az egy oylan dolog hogy ha nincs szinte szempillád akkor tök jó optikai tuning, nekem inkább a szempilla lifting jött be mert ne m volt kedvem emiatt mindig vigyázni rá, a liftinggel meg mindent lehet. De alapvetően nem igéntleenség ez. Körmöshöz se járok, magamnak csinálom, és szerintem valahole z a kulcs, hogy nem kell eljárni sehova, meg felrakatni smemit, csak legyél tiszta és igényes. Ez nem feltétlen a szalonból jön, hanem hogy ami rajtad vna tudod e viselni, a közönséges igénytelen nők fecsapatják a 6D szempillát a leghosszabból, és úgy néznek ki mint akikre felraktak egy íves műanyaglapot, meg megcsináltatják a sminktetkót, de gusztustalan színt kérnek,a ztán meg nem frissítettik, eljárnak körmöshöz, de csak amikor eszükbe jut a kettő közt meg lenő a fenébe...

Akinek nincs ízlése az a kiegészítőket is rosszul használja, aki meg csinos és igényes az egy szempillaspirállal is az lesz...

2022. febr. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
83%

Nekem sincs egyik sem. A szempilláim és a körmöm is szép hosszú, erős. Műnek hiszik mindkettőt.


Szimpatikusabb sokkal, ha tudod, hogy az eredetit hogyan kell ápolni, mint a letörött, elgyengült körmű és kihullott szempillájú nők kérdéseire válaszolgatni. :D

2022. febr. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
89%

Teljesen egyet értek a 6-os válaszolóval.

Szerintem nem szép, ha valakinek óriás pillái vannak, de egy szép 1D, ami nem túl hosszú sokat dobhat. Műköröm sem mindegy, hogy milyen, lehet igényes, de igénytelen is.

A körmeimet magamnak készítem és a szempilláimat liftingeltetni jártam, de azt is magamnak fogom mostmár. Egyébként én nem látok olyan rengeteg műszempillás nőt. Akiken van, azoknak viszont általában túl sok D-s.

2022. febr. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 NTBS ***** válasza:
92%
Nem igénytelen, sőt nagyon ízléses, aki nem hord ilyeneket. A természetességnek is megvan a szépsége. Kinek a pap, kinek a papné.
2022. febr. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, sokkal igénytelenebb hatást kelt, mikor valaki 6-8 hetes körömlenövésekkel rohangál.
2022. febr. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!