Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Igénytelen ha nincs valakinek...

Igénytelen ha nincs valakinek műszempillája vagy műkörme?

Figyelt kérdés
A mai világban már szinte mindenkinek van... mit gondoltok ha valakinek nincs...

2022. febr. 12. 15:38
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek, 8as milyen liftinget használsz?
2022. febr. 12. 19:50
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
8-as vagyok, fél évig jártam pilláshoz liftingeltetni. Még nem rendeltem meg, de a 12-15ezer közötti szettek egyikét fogom megvenni. Nagyon bízom benne, hogy ugyan azt a hatást fogja elérni, mint a pillásnál.
2022. febr. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
89%

Nem ezen múlik, műszmepillával, körömmel és ezek nélkül is lehet valaki igényes és igénytelen is.

Most lehet hogy "igénytelen" vagyok pilla nélkül de ha rakatnék, nem használhatnék vízálló sminket (amit az olajon lemosó szed le) ami a rejtett szemhéjam és izzadós arcom miatt órák kérdése és a szemem alatt végzi ami szerintem még igénytelenebb.

2022. febr. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Szia a 6-os vagyok én is magamnak liftingelek, az emagról rendeltem a lifting szettet kb 8000 ft-ért...aztán rájöttem hogy aliexpressen féláron ugyanaz érkezik meg :D no mindegy, amúgy nagoyn jó az emagos szett, kicsit gyakorolni kell vele, és ki kell kísérletezni meddig kell felkenni a cuccot, mert ha végig letolod vele a pillákat akkor visszahajlanak...illetve elég sokat cseszekedtem az elején azzal hogy mégis hogy marad fenn a pad, azon hogy maradnak fenn a pillák...de már fél éve magamnak csinálom kb havonta vagy 5 hetente és mostmár megvan minden trükkje....
2022. febr. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim válasza:
87%

Nem igénytelen. Nem ezen múlik.

Viszont a műköröm és műszempilla sokszor igénytelenül van megcsinálva.

Egyébként a mű dolgok szexik is tudnak lenni, ha szépen vannak megcsinálva.

Ezt így nem lehet eldönteni. A természetes is lehet igényes és igénytelen, de a mű is nézhet jól ki és lehet pocsék is.

2022. febr. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

[link]


Eközben egy ózdi CBA-ban:


“Pontgyűjtő kártyája van?”

2022. febr. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 Metionin ***** válasza:
91%
Lol dehogyis. Nem érzem magam igénytelenebbnek, amikor nincs műkörmöm, sőt, örülök neki, hogy sikeresen megnőtt a saját körmöm. A műkörmöt csak védőrétegként használom, amíg a saját megnő alatta. Műszempillám sosem volt, szerintem nem is lesz. Jó nekem a sima spirál is.
2022. febr. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Le akarom szedetni, 3 éve van már hol géllakk hol műköröm... de anyám mindenbe bele szól, hogy ez kell 1 lánynak mert szép meg stb...
2022. febr. 13. 13:38
 19/27 anonim ***** válasza:
Roma esetleg édesanyád?
2022. febr. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 Metionin ***** válasza:
És mit csinál ha leszedeted, visszaragasztja?
2022. febr. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!