Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen primert használjak a...

Milyen primert használjak a catrice hd liquid coverage alapozó alá?

Figyelt kérdés
A bőröm kombinált, hajlamos átfényesedni, de száraz részei is vannak, hiába hidratálok, radírozok és ápolom rendszeresen. Megvettem ezt az alapozót a rengeteg szuper értékelés miatt, és valóban gyönyörűen fed, de kb 1-2 alkalommal sikerült úgy felkenni, hogy wow, de ha kicsit is rosszabb állapotban van a bőröm, akkor nekem poros hatása van, kiemeli a száraz részeket, ráadásul estére egy katasztrófa. Mivel eddig így is ez az alapozó jött be legjobban (pedig sokat próbáltam) inkább úgy döntöttem kipróbálok alá primert, sose használtam még. Tudnátok ajánlani nekem megfelelőt? Maybelline baby skint néztem pl, de semmi összehasonlítási alapom sajna, hogy milyen lehet. Olyan kéne, amitől szép egyenletesnek tűnik, nem emeli ki a száraz részeket és lehetőleg fenntartja az alapozót.

2022. febr. 17. 15:48
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Maybelline Baby skin,vagy Essence,nézz szét a krémmánián ott hasznos értékelések vannak.
2022. febr. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!