Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol tudnék ilyen gyűrűt venni?

Hol tudnék ilyen gyűrűt venni?

Figyelt kérdés

Egy lány a legjobb barátom (én fiú vagyok) és elhatároztuk hogy lesz egy közös gyűrűnk. Ilyen "barátság gyűrűt" szeretnénk, ami vagy ugyanúgy néz ki, vagy valamilyen úton-módon kapcsolódik pl King queen, Yin-Yang vagy valami hasonló. Nem akarunk silány minőséget de nyilván nem drágában gondolkozunk. Valami acél gyűrűt keresünk Max 8000Ft/db értékben.

Esetleg weboldalt tudnátok ajánlani, vagy egy egyedi tervezőt (pl dátum vagy szöveg) vagy egy boltot Budapesten?



2022. febr. 19. 18:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Napékszer fb oldalon gyönyörű egyedi összeillő darabok vannak. De rendelhető náluk a saját képzeletetek szüleménye is, mert kézműves termékek.


Vagy az exremesilver.hu -t is tudom ajánlani , ott vannak nem túl drága, gravírozható darabok, amibe esetleg a másik "szavajárását " beleírathatnátok és így "mindig együtt lennétek"

2022. febr. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!