Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nőket kérdezek ,akik sminkelne...

Nőket kérdezek ,akik sminkelnek ... Ti nem szoktatok sminkelés közben és utána könnyezni a por termékektől? Ez ellen van megoldás? Lehet allergia ,orrom is folyik pár percet utána

Figyelt kérdés
Valaki segítsen please,mert ez elég zavaró számomra

2022. márc. 7. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem túl sok terméket viszel fel? Több márka termékévsl is előfordult már?
2022. márc. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kb az összes porterméktől ,több márkától igen,nem viszek fel sokat
2022. márc. 7. 21:53
 3/6 anonim ***** válasza:

Tavasszal szoktam könnyezni, de az nem a sminktermékekkel van összefüggésben, hanem az allergiával. Érdekes, ha körbefestem a szemem, úgy érzem, ilyenkor pont, hogy megvédi a környezeti hatásoktól. 😅

Ha por állagú termékek kerülnek a szemembe, akkor is könnyezhet egy kicsit, de az attól van, hogy kellemetlen érzés, ha sok apró darabka a szemembe megy.

Én mindig használok szemhéj alapot (Artdeco), ez szépen odatapasztja a szemhéjpúdert, nem pereg le tőle.

Tushoz ceruza vagy por helyett hosszú ideje gél tust (Inglot) használok, ez sem irritálja.

2022. márc. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Metionin ***** válasza:
Nem, én sosem könnyezek tőlük, pedig amúgy porallergiám van (szálló meg atkás is).
2022. márc. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
szemhéjpúdert nem használok ,csak púdert hogy lefixáljam korrektort a szememen ,azt muszáj ,mert nagyon átlátszanak ereim szememnél és zavar
2022. márc. 8. 21:00
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem szoktam

Kevés terméket viszek fel, amíg a szemem körül púderezek becsukom a szemem

2022. márc. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!