Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Macskaszem alá kell a szemhéjr...

Macskaszem alá kell a szemhéjra alapozó?

Figyelt kérdés

Vettem egy tust PUPA Vamp stylo liner.

Ahogy felkenem alig látszik, nem is erős, és lejön ahogy egy picit hozzáérek.


Alapozóhiány a baj vagy ritka szrt vettem?


Ajánlanátok olyan tust ami filces végű? Az ecsetessel nem tudok bánni valahogy. Nem kell horror áron mert ritkán sminkelek. Köszi.🥰


2022. márc. 12. 15:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem kéne lejönnie anélkül sem, ha már megszáradt. A színével meg lehet csak azért van gond, mert már kezd beszáradni. Lehet az üzletben már felbontották előtted.

A legolcsóbb, ami eddig nekem bejött a filces tusok közül az a Catrice Calligraph Pro. Nem emlékszem a pontos árára, de 1000-1500 Ft között volt, szóval tényleg nem sok. Szép, erős fekete színe van és egész tartós. Ha dörzsölgeted, akkor már lehet lejön, de ha csak hozzáérsz, akkor nem mozdul, nekem meg ennyi elég.

2022. márc. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én sima korrektort szoktam a szemhéjamra felvinni vékony rétegben, és a Miss Sporty Crazy Look filces tusát veszem újra évek óta.
2022. márc. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!