Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nagyjából hány alkalom kellett...

Nagyjából hány alkalom kellett hogy megtanuld használni a szemceruzát?

Figyelt kérdés
Szépen, vállalhatóan.
2022. márc. 13. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én már az első pár alkalommal tudtam használni, hogy számomra jó legyen. Viszont én a tussal vagyok úgy, hogy soha nem sikerült még 2 ugyan olyan vonalat húzni.
2022. márc. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sok! 😂 Sajnos nincs kézügyességem. Elmúltam 30 éves, mire először sikerült olyan vonalat húznom, amivel ki mértem menni az utcára.
2022. márc. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre sikerült. De tust még 6 év után se tudok csinálni, pedig nem egyszer álltam neki. Pont ezért csinálom helyette szemceruzával.
2022. márc. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
De hol? Alul, felül, sima vonal?
2022. márc. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Metionin ***** válasza:
100%
Kb. 2 alkalom de én rajzoltam állandóan. Kb. a kezembe adsz bárit ami fog és rajzolok vele bármit :D
2022. márc. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlóan az egyeshez. Pedig kétkezes vagyok, de a tus nekem is kihívás. Marad a bankkártyás/celluxos megoldás. :D
2022. márc. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!